Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy vélem, a nőknek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vélem, a nőknek általában könnyebb az ismerkedés és több okot találnak, hogy ne folytassák, ezzel nem lehet egyetérteni?

Figyelt kérdés

Egy ismerkedésre gondolok, általában a férfi kezdeményez, sok nő pedig (általában) ezen az oldalon is hangoztatja, hogy nincs elvárása a férfiakkal szemben. De ez persze nem igaz.. maximum nem mondják ki, viszont amikor eldöntik, hogy nem akarnak tovább ismerkedni, akkor azért kiderül, hogy a férfi nem felelt meg az >elvárásaiknak<. Ugyanakkor, ha a férfinél direktbe rákérdeznek az ízlését illetően, akkor a válaszát készpénznek veszik és elvárásként kezelik a férfi részéről, ha pedig úgy érzik, hogy nőként ők ennek nem tudnak megfelelni, akkor kihátrálnak az ismerkedésből.


Erre szoktam mondani, hogy a nők számomra érthetetlenül merevek, túlságosan lényegre törőek, mintha minden csak fekete vagy fehér lenne, sosem értettem ezt.


Ez így miért van rendben? Nem éretlenség, ha nem nevezzük nevén a dolgokat?

Miért jobb hazudni azt, hogy nincs elvárásom a másik felé, miközben nyilván van? Ezt pedig már csak tetézi, ha ő úgy érzi, hogy felé támasztanak elvárást, akkor egyből hajlamos azt mondani, hogy a férfi abszurd dolgokat vár el tőle? Most komolyan.. miért működik ez így? Szerintem igazságtalan az ismerkedés. :D



2020. febr. 8. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"sok nő pedig (általában) ezen az oldalon is hangoztatja, hogy nincs elvárása a férfiakkal szemben"


Senki nem hangoztatja ezt. Mindenkinek vannak elvárásai, van, akinek magasabbak és van, akinek alacsonyabbak. Más kérdés, hogy ezen az oldalon a sárga földig le van pontozva és mindenféle mocskos, aranyásó rbncnak van kikiáltva az a nő is, aki olyan alapvető dolgokat vár el egy férfitól, hogy pl naponta zuhanyozzon vagy legyen munkahelye.

2020. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első! Ez szerintem már dramaturgia és kakofemizmus. Másrészt, nyilván nem azon bukik meg az ismerkedés (órák után) hogy nem fürdik az illető, ez nem elvárás, ha pedig csak ennyi az elvárás, akkor az álszentség. Úgyhogy pontosan arról beszéltem, amiről most te írtál.. szóval, mi az igazság az elvárásokat illetően?
2020. febr. 8. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

És pár kérdéssel lejjebb:


"Szóval szép lány,kedves,meg minden... Az a tré,hogy csúnya saláta puncija van,plusz barna is."


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint ezt a kérdést egy gyakoris troll írta ki.

Meg is mondom miért gondolom ezt.

Férfilogika ebben nincs. Tuti nem férfi írta ki azt az önellentmondó kérdést, ami egyszer leszólja a törékeny önbizalmú lány intim testrészét (amin még változtatni sem tud, mert genetika) másszor viszont sajnálkozik, hogy nem akarja megbántani.

Ez a kérdés, egy a puncija kinézete miatt gátlásos lány kreálmánya, 90%-ra biztos vagyok benne.

2020. febr. 8. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Jaaa, szóval ami nem fér bele a kis világnézetedbe, az kamu? Nevetséges vagy. Nem ismered a férfiakat női szemmel.
2020. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

90%-ra, hogy ismerem annak a kamu kérdésnek a kiíróját..

szó sincs a világnézetről.

2020. febr. 8. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát persze. Akkor innentől értelme sincs a kérdésednek, igazából le akarod csak nyomni a kis véleményedet mások torkán.


Next.

2020. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szinte senki nem hazudja hogy nincs elvárása a férfiakkal szemben! Miért kapaszkodsz olyanba ami nem igaz és csak hergeled magadat?


Az igazság az hogy a nők egy része kimondja a tutit, de onnantól ezen az oldalon ők már egy felszínes gonosz nőknek lesznek elmondva.


Nekem ez az elvárásom egy leendő férfival szemben:


- korban hozzám passzoljon 25-30 év között

- legyen neki diplomája

- közös érdeklődés ( állat szeretet, természet járás, filmek, színház, stb)

- átlag közép magasság (180 cm)

- átlag súly 65-75 kg (nem kellenek izmok, de túlsúly kizárt)

- állandó munkahely ( min 400 ezer nettó jövedelem)

- egy autó (nem kell luxus de ne rohadjon a kaszni)

- saját lakás vagy ház (szülei nélkül)

- szexuális kultúra -tapasztalat - átlag farok (16-17 cm)


Még lenne pár szempont de kezdésnek talán segít.

2020. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ok, te mit adsz mindezért cserébe?


kor?

végzettség?

érdeklődési köröd?

magasságod?

testsúlyod?

akarsz-e szülni, ha igen hány éven belül? utána garantálod-e, hogy nem hagyod el magadat és a szexuális élet minőségi marad?

mennyit keresel?

gépjárműved van-e?

lakás? szülőktől külön élsz, minimum albérletben?

mellméret, hüvely hossz és mennyire vagy szűk?

2020. febr. 9. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!