Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye az alábbi helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tinderen, tudom már nem is jól kezdődik :) megismertem egy lányt. Általában este írunk egymásnak, nap közben nem nagyon. Nem rég költözött abba a városba ahol én élek, így gyakorlatilag nem ismer senkit sem. Azonban 2 napja nem ír semmit sem, vagy is most hétvégén eddig még nem írt. Nem akarom zaklatni a leveleimmel és számon kérni sem. De, szerintem a mai világban már mindenki kezében ott van a telefon, a mobilnet, nem hiszem, hogy annyira nagy dolog lenne írni 2 mondatot. Már épp ott tartottam volna, hogy elhívom randizni, de hát így nem nagyon lesz rá lehetőségem. Időközben megtaláltam a lányt Facebookon, amit szerintem nem nagyon használ, mert az idővonala teljesen üresen és van kb.: 100 ismerőse, ebből gondolom azt, hogy amúgy nem lehet egy nagy net függő. Ki mit javasol? Várjak vagy sem? Szerintem, ha annyira el lenne tőlem olvadva, akkor írt volna már rég.
2020. febr. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

1, Esélyes, hogy talált valaki mást és már vele írogat. Az ilyen. Máskor ne gondolkozz ennyin, hívj el valakit 3 napon belül, kb. addig tart az újdonság varázsa.

2, Nem tudom, hogy néz ki a csaj, de ha kicsit is jól, akkor 100 ismerőssel kamu a profilja.

2020. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyj teret neki, rengeteg új impulzus éri.
2020. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tini kategória. Nem mindenki a telefonjához ragadva éli az életét. Ha meg annyira beszélni akarsz vele, akkor meg mi a francért nem írsz neki te? Pláne, hogy te vagy a fiú...
2020. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki, de az utolsó levelemre nem írt két napja, és Tinderen nem látom, hogy elolvasta-e vagy sem.
2020. febr. 9. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán elutazott? Programja van? Csaladot látogat? 2 nap miatt ne hiszteriazz már rögtön.
2020. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja biztos nagyon sok "impulzus" érheti :D DDDD ekkora bullshitet már. Velem is volt ilyen.. egyszerűen kan áradat van és lehet mással is ismerkedik. Ha velük nem jön össze majd vissza tér rád, ha nem tér vissza rád akkor már más dugja. Egy szabályt jegyezz meg. Az a csaj aki komolyan gondolja kicsit tapad rád, nem tűnik el, nem hagy kétségek között, hanem egyértelműen tudatja veled, hogy akar tőled valamit. Ez csak ilyen pöszmötölés amit tol ez a csaj. Nem érdemes komolyan venni . És nyugodtan kérd számon, mondja meg egyenesen mit akar.
2020. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha erre a szokásos dumákat nyomja, hogy jajj nagyon elfoglaaaalt, jaaj ez meg aaaz, jaaaj akkor is hagyd. Csak az idődet húzza. ha elnézést kér, hogy megvárakoztatott, és többet nem lesz ilyen akkor érdemes vele foglalkozni, máskülönben X.
2020. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem, hogy ejtve vagyok. Jött más, aki szebb és jobb. Szerintem a mai világban legyen annyi ideje már valakinek, hogy legalább annyit ír, bocs majd később leszek, mert nagyon sok dolgom van. Persze, ez nem meglepő, hogy csak így leráznak, sajnos szinte mindig ez van...
2020. febr. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!