Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érné meg feladnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érné meg feladnom a magányos farkas életmódomat egy nőért?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív.

Több éve se kutyám, se macskám. Nyugodt az életem, tudok havonta félrerakni a fizetésemből, akkor kelek-fekszek, amikor akarok. Nem nyúl le senki lóvéval, nem kell hisztérikus rohamokat elviselnem, meg attól paráznom, hogy megcsal-e. Nem kell folyton hiperkreatívnak lennem, hogy hova vigyem, mit vegyek neki stb. Ami a legfontosabb: nem akar megváltoztatni senki sem, illetve beosztani az időmet, energiámat, pénzemet, terveimet, céljaimat.


Szeretnék komoly barátnőt, volt is már 3 kapcsolatom, de azt látom, hogy a nők, akik elérhetőek lennének, defektesek, gyökerek, akik meg valójában érdekelnének, évek óta foglaltak, jegyben járnak stb. Még mielőtt megkapnám, hogy én is defektes vagyok, amiért egyedül tengetem napjaimat, megsúgom, nagyon nem. Épp csak válogatós vagyok, jellemre, nem küllemre. Szóval kevés a klasszikus nő, aki hűséges, odaadó, érzelmes, bájos, házias stb. Főzök, mosok, takarítok, tehát nem ezért kellene, hogy házias legyen, hanem alapból. Mivel azok, akik komolyan érdekelnének, de elérhetetlenek, megtanultam egyedül ellenni, mint a befőtt.


Hölgyeim, ti mit tudnátok felmutatni, hogy akarjalak titeket? Korral.


2020. febr. 9. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Oké. Én is tök jól elvagyok egyedül már 5 éve,de nem is kérdezgetek senkit, hogy mit tud nekem felmutatni, ami miatt akarhatnàm őt. Semmit sem tudna felmutatni. Te viszont nagyon nem élvezed azt, amivel itt érvelsz a magányos farkasság mellett, különben eszedbe sem jutna itt kérdezgetni.........
2020. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem neked is meglesz a párod... Csak még nem találtad meg, de kell hidd el, öreg korodra hanem lesz családod ki fog gondozni? Ilyenekre is gondolni kell
2020. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te se vagy tökéletes. Neked is vannak hibáid, mint mindenki másnak.


Szeretnél családot alapítani? Szeretnéd, ha valaki reggel csókkal ébresztene, vagy simogatna? Szeretnéd megosztani másokkal az élményeidet? Ha baj van, szeretnéd ha segítenének neked?

Erre is jó egy szerető társ.

2020. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Te most azt várod, hogy a nők egymásra licitáljanak, hogy miért jobbak a másiknál, te meg mint valami bíró eldöntöd, hogy melyik lesz a kiválasztott? :D


Alapvetően szeretem a házimunkát, bármilyen furcsa, a takarítást is szívesen végzem. Szeretek sütni-főzni, rendet tartok magam körül. Nagyon tudok szeretni, a végletekig hűséges vagyok, mindig is ilyen voltam.

Nem várom el, hogy eltartsanak, komoly megtakarításom van, jelenleg is külföldön dolgozom és a keresetem nagy részét félre tudom tenni.

Nincsenek irreális elvárásaim, szeretném, ha a férfi mindenben társam lenne, lennének közös céljaink, amikért hajlandó is tenni.


Visszakérdezek: Te mit tudsz felmutatni, hogy mi akarjunk Téged?


31N

2020. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2020. febr. 9. 21:42
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Szia ugyan ez a 6. kapcsolatom után ami 4évig tartott hagytam őket a fenébe.Néha még eszembe jut mikor sorozatban látok egy családot vagy csak úgy random egy párt ,h ej lehet mégis csak jó lenne...Azt feljövök ide és máris rá jövök ,hogy a nagy büdös fenéket.Ma a kapcsolatok csak a megcsalásról ,átverésről ,lehúzáról ,kibeszélésről lejáratásról szólnak.


Ha nem hiszed minden nap olvas el random 5kérdést és a válaszokat itt...és meglátod mi vár rád ha felhagysz a remek "farkas életmódoddal" csak tedd hozzá h nem lesznek kirándulások ,találkozások nagy hülyülések a cimbikkel..akik ugyan úgy lelépkednek a külömbség az h időd és energiád lesz mindig feltölteni a baráti kört ha valaki épp kilép.


Szóval eszedbe ne jusson.Hiába igérgetnek fűt fát eltellik 20év és ott leszel egyedül kirakva a lakásodból pofára esve egy szép kövér gyerektartási kötelezettséggel.


Asszem rockarcnak hívják aki itt mesélte el ,milyen szépen véget ért a házassága és milyen jól megszívta.


Biztos bizonytalanra ne cserélj soha!És ha megnézed most milyen jól élsz és ha lenne valami csaj mennyivel lenne jobb...hááát nem hiszem ,h annyival többet tud adni amiért megéri a macerát.

2020. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
31N, mekkora összeg a megtakarításod, hogy komolynak hívod?
2020. febr. 9. 21:43
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

nő vagyok, 5 évig voltam egyedülálló, pont azért mert igy gondolkodtam.gyakorlatilag csak a pozitiv oldalát láttam a szingliségnek, és csak a negatív oldalát egy párkapcsolatnak.

aztán szépen lassan megnyugodtam és tavaly junius környékén eelkezdtem kapcsolatra vágyni.

szeptember óta van párom, gyakorlatilag 4 hónap alatt találkoztam egy olyan sráccal akibe beleszerettem és onnantól kezdve már nem akartam egyedül lenni, rögtön levett a lábamról :)

egyszerüen hülyeség a kérdésed, hogy "mit tudnátok felmutatni h akarjalak titeket" teljesen nyilvánvaló hogy nem állsz készen egy normalis kapcsolatra. el fog jönni az a pont, amikor ezt az állapotot megunod, ellelkedzesz negativabban tekintetni rá, és elkezeskedik kapcsolatra vágyni, és a kapcsolatban lét pozitv oldalai kezdenek el hiányozni.

addig tök mindegy milyen nővel hozz össze a sors, hidd el. te se siettesd. élvezd a szingliséget, amig tudod...ez ugy sem tart örökké :)

2020. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
soha ne add fel, mert megbános ha igába adod a fejed.
2020. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez amit itt leírtál egy párkapcsolat esetleges árny oldala lehet. De ha a megfelelő társ van melletted, akkor nem akar majd megváltoztatni, nem akar lenyúlni és nem csak neked kell egy kapcsolatban beleadni a dolgok anyagi részét.

Neked sem jó ez így. Persze a szingliségnek is megvan a pozitív oldala. Ha eljön az igazi, ha lesz aki megdobogtatja a szíved te sem fogod ezt így látni.

Hasonlóan élek én is. Szingli vagyok lassan 2 éve. Vannak jelentkezők, de egyik sem az igazi.

Válogatós vagyok tudom, ez az én hibám is. De szintén inkább jellemre. Vannak alapvető elvárásaim amiből nem tudok és nem is akarok lejjebb adni mert nyilván ismerem magam, tudom mi az amire szükségem van, hogy működjön majd egy kapcsolat a sok szar után. De minden idő kérdése. Egyszer ránk is ránk talál az igazi.

27/L

2020. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!