Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az a titka a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az a titka a barátnő találásnak hogy barátként kezelem a nőt?

Figyelt kérdés

Mikor egy nőt akartam mindig elutasítottak. Amikor én tettem barátzonába vagy a nő tette barátzonába engem de barátnak kezeltem akkor előbb utóbb akart engem de én akkor már lezártam a dolgot.


Vajon ha azokat a nőket akik elutasítottak barátként kezeltem volna őket akkor ők is akartak volna?


2020. febr. 10. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni... De az biztosan segít, hogy nem látszol needynek és nem érzi az ember a nyomást, hogy neki most kapcsolati céllal *kell* ismerkednie a másikkal.


Engem mindig taszított, mikor valaki egyáltalán megismerni is azért akart, mert ő párt keres és engem is erre a célra szánt. Erőltetett. Majd megismerem és eldöntjük, hogy mit akarunk egymástól, ennyi.

2020. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Függ a nőtől is van aki kapcsoaltra vágyik és tetszik neki ha látja pártaláláa céljából közelitesz de van akit megriaszt tehát itt is meg kell találni azt akinek ugyanaz a célja akárcsak neked!
2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "tét nélkül" ismerkedsz, barátkozol emberekkel, sokkal inkább a valós énjüket ismered meg, nem egy szépített jelmezt. Nekem ez a tapasztalatom.
2020. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, így nagyobb esélyed lehet. Én így jöttem össze párommal.
2020. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, ha nem akarnak tőled semmi komolyat, teheted te őket bármelyik polcra, nem fognak akkor sem akarni többet tőled, barátságnál.

Inkább az a helyzet, hogy te összekevered a dolgokat.

Ha neked úgy tűnik hogy jobban akarnának téged a barátzónában, az azért van, mert nincs rajtuk az a nyomás, fesztelenebbül viselkedhetnek, mert barát vagy.

2020. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mert ilyenkor beindul a nőkben a vadászösztön, a hatalmas egojuk képtelen elfogadni hogy te csak barátként tekintenél rájuk, be akarják bizonyítani hogy ők többre is képesek
2020. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan típus is aki párkapcsolat előtt arra vágyik hogy a neki tetszővel baratilag ismerkedjen, de ugye ehhez olyan típusú pasi is kell. Szóval egyformán kell gondolkodniuk ilyen téren.
2020. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!