Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mire jó az, ha tetszik nektek valaki, de folyamatosan féltékennyé akarjátok tenni?

Figyelt kérdés

A szimpátia kölcsönös, mégis megy a játszmázás. Engem fáraszt, mert úgy érzem, a másik játszik illetve önbizalomhiányos, hogy feleslegesen pörget.

Úgy adja elő magát, mintha annyira kelendő lenne, elhiteti félszavakkal, hogy randira készül, végül közli, hogy mégsem ott volt.

Mindketten harmincasok vagyunk, tehát részemről gáz ez a játszmázás.



2020. febr. 10. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne általánosítsál, akiről írsz, szimplán flúgos.
2020. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hogyan lehet szimpatikus egy ennyire éretlen, játszmázós, manipulatív ember, biztos kell neked az a sok dráma, ami egy ilyen embernél garantált?
2020. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha nőként belegondolsz h a nők miért csinálják.. kb ugyanaz az ok. "Vegyél már észre".
2020. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: én se vagyok kötélidegből, úgyhogy várható, hogy beleunok az egészbe. Sajnos nem értem miért nem lehet felnőtt módjára alakítani egy ismerkedést.
2020. febr. 10. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

"Sajnos nem értem miért nem lehet felnőtt módjára alakítani egy ismerkedést."

Dehogynem lehet. Te most kifogtál egy olyan egyedet, akivel nem lehet, ettől még ez nem igaz mindenkire.

2020. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Voltam ilyen helyzetben. Meg is untam. Gyerekes, éretlen személyiség.
2020. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt "szerencsém" ilyen emberhez.

Mint már írtam, tudja, hogy tetszik nekem, ezért se értem mire jó ez a dedós viselkedés, mert ezzel kb azt fogja elérni, hogy elüldöz.

2020. febr. 10. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akar tőled semmit, csak húzza az agyad, mert élvezi. Attól, hogy külsőre tetszik valaki, nem feltétlen kéne.
2020. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!