Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózott, csendes fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott, csendes fiúnak tényleg nem való barátnő?

Figyelt kérdés

Ezt amiatt gondolom mert élőben így szinte lehetetlen ismerkedni, meg úgy is leráz a lány, volt már ilyen. Csak az a baj hogy én szeretnék barátnőt, de én nem tehetek erről hogy ilyen vagyok.

Hozzám hasonló természetű lányt meg nem nagyon találok, neten is próbálkozom pedig.

Tudok beszédes is lenni, és vicces is, de nem ez a fő természetem. És nem vagyok szerencsétlen kinézetű, meg határozatlan sem, mert sok lány egyből ezt gondolja az ilyen fiúkról, ha neten szóba jön ez a téma.


2020. febr. 10. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Való, de nem lesz.
2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Hát akkor változz meg!

"Zárkózott, csendes" = Gyenge, kuka fiú, akivel még egy jót beszélgetni sem lehet.

2020. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem. A párom is ilyen. És nem gyenge, kuka, hanem introvertált, de mellé maximálisan egészséges természetű. Viszont nekem kettesben megmutatja a beteg humorát, nagyon érdekes egyéniség, csak nem a tömegnek mutogatja, hanem csak a hozzá legközelebb állóknak. :)
2020. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tobb a csendes ember mint gondolnad. A hangos harsanyakar persze konnyebb eszrevenni. De aki szinten csendes, azt frusztralja a hangoskodo... sztem.
2020. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

2-es nek: jót beszélgetni ? Ilyen baromságot ! Jót kefélni !

Azt már igen. A nők ezért vannak.

2020. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ahhoz hogy eljuss a keféléshez kell kommunikáció,beszéd is,jó tulajdonságok,vagy éppen amire a nő vágyik. Úgy hogy nem csak kefélésre valók!
2020. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nagy szerencse kell hozzá. Általában a harsány férfiak lesöprik a piacot, mivel a nők a domináns személyiségű férfiakhoz vonzódnak ösztönszerűen, még az introvertált nők is. A csendesebb férfiakkal a nők általában akkor kezdenek el foglalkozni, amikor már megunják, hogy a fenti férfiakkal nem jutnak semmire. Azok a tulajdonságok, amelyek iránt nők szexuális vonzalmat éreznek, pont azok, amelyek általában lehetetlenné tesznek egy normális, tartós kapcsolatot.
2020. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ, hogy két ember össze illik-e.

Ne változz meg semmiképp, azt inkább hagyd a sorsodra, idővel így is úgy is mindenki változik, valamilyen irányba, ha akarod, ha nem.

Ne erőltesd a barátnő témát, csak élj, légy boldog, fontos, hogy egyedül is meg állj a lábadon és jól érezd magad a bőrödben.

Neten meg semmiképp ne ismerkedj, első találkozáskor az ember mindig számít valamire, sokszor megesik, hogy nem azt kapja amit vár, plusz az ember ilyenkor mindig egy kicsit színjátékozik, vagy nem teljesen önmagát adja, hogy tetszen a másik félnek.

Légy önmagad, sok sikert ! 😊

2020. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

# 7


Ez úgy ahogy van, egy kamu. Vagy fogalomzavarban vagy. Ezeket a kliséket utoljára tiniként hittem el. Akkor volt az, hogy a kis szerelmemmel nem jött össze semmi normális "kapcsolat", de közben voltak fiúk, akik akartak volna kapcsolatot velem, de nekem ők nem tetszettek. Akkor levontam ezt a h.ülyeséget, amit te írsz. Ha 20 felett vagy, sajnos ciki, ha ezen a szinten vagy még mindig, már bocsi. Nem oltogatni akarlak, csak picit felnyitni a szemed.

Az értelmes, valamennyire érett (+ pszichésen nem sérült nők) nők a szintén értelmes és ÉRDEKES személyiségű férfiakhoz vonzódnak. Az nem egyenlő a harsány, domináns természettel. Nekem pl. az teljesen kizáró ok, mert hányingerem van, ha vezetgetni, terelgetni akarnak egy párkapcsolatban, és a túl tömény, hangos embereket sem szererem. Egészséges kapcsolat két egyenlő félről szól. Nem tagadom, biztos van olyan nő, aki vonzódik a nagyhangú fickókhoz (is), de nagyon nem mind, vagy nem feltétlenül csak azokhoz.

Ha valaki unalmas, tesze-tosza, az nem azért nem vonzó mert csendes. Tehát inkább az a lényeg, hogy ne legyen unalmas a férfi.


Például a párommal nagyon is lehet komolyan tervezni, soha nem bántott, nem vert át, első perctől kezdve kifejezte, hogy komolyat szeretne és így is lett, és mint írtam az előző válaszomban, hogy csendes, intorvertált, szelíd jellem. Mégis sokkal jobban vonz szexuálisan, mint eddig bárki.

És nem, nem gazdag.

2020. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zárkózottan találtam párt, zárkózott voltam akkor is amikor szakítottunk és nem a zárkózottságom volt az oka.
2020. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!