Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a lánynak aki amiatt nem akart velem összejönni, mert megtudta hogy nekem még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó az ismerkedésben, de nagyon azt érzem hogy nekem egyedül kell leélnem az életem.
2020. febr. 10. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy volt igaza. Föltéve, hogy nem 35-40 év körül vagy.


Ez ugyanaz, mint amikor minden munkahely kiköti, hogy 2-3 éves tapasztalata legyen a dolgozónak. Persze honnan lenne, ha sehol nincs alkalma elkezdeni dolgozni.


Szerintem örülj, hogy lekopott ez a nő. A fene megette azt a kapcsolatot, ahol bármilyen szinten teljesítménykényszer van. Tehát, hogy attól leszel vonzó, mert tudsz produkálni X db volt barátnőt. Az ilyen nő másban is teljesítménycentrikus, pl. anyagiakban. Téged legalább már nem fog lehúzni anyagilag.

2020. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Te beülnél egy olyan sofőr mellé, aki még nem vezetett?
2020. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy igaza van-e. Bármilyen oknál fogva elutasíthat egy nő (de egy férfi is egy nőt, adott esetben, csak az sokkal, de sokkal ritkábban fordul elő).


Neked viszont azt kell megértened, hogy minden nő, akár csak tudat alatt, olyan pasit szeretne, akiért rajong a többi nő. Ha te azt tudatod vele, hogy még nem volt barátnőd, pont az ellenkezőjét éred el. Olyan férfinek állítod be magad, aki egyetlen egy nőnek sem kell(ett eddig), és így aztán akkor sem kér belőled, ha amúgy szimpatikus voltál neki. Nincs mese, hallgatnod kell arról, hogy még nem volt csajod.

2020. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem lenne semmi bajom egy tapasztalatlan pasival. Belejönne hamar a dolgokba. Nincs ezzel semmi baj.
2020. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Aki belegondol abba, hogy mennyire más volt az első (vagy első néhány) kapcsolata mint a későbbiek, hogy mennyi mindent elcseszett, hogy mennyire álomvilágban élt a párkapcsolatokat illetően annak elég egyértelmű lesz, hogy nem akar tapasztalatlan párt. Általános igazság, hogy néhány kapcsolatot el kell rontanod ahhoz, hogy megtanuld mit is kell csinálni valójában és hogyan kell róla gondolkodni. Én például ha visszanézek látom, hogy olyan dolgokat láttam problémának anno amiken a mostani kapcsolatomban már csak nevetek. Ahogy az első kapcsolatomhoz hozzáálltam, ahogy viselkedtem, amennyire túlidealizáltam az nem működőképes és szinte mindenkinél ezt látom az első kapcsolatában. Azt is ki kell tapasztalni, hogy milyen emberrel tudsz vagy nem tudsz együtt élni, mik azok a tulajdonságok amikről lehet, hogy most még azt hiszed, hogy tudod tolerálni de ez egyáltalán nincs így.

Le lehet pontozni, én nem kezdenék olyannal aki teljesen tapasztalatlan. Pontosan azért mert bárkivel beszélek erről mindig arra jutunk, hogy úr isten mennyi mindent meg kellett tanulni a párkapcsolatokról ahhoz, hogy tudjunk normálisan kapcsolatban élni. Hogy mennyivel másabb kapcsolataink vannak most, hogy már van tapasztalatunk. Én nem pazarolnám az időm más tanulási folyamatára.

2020. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Senki ne kezdjen olyannal kapcsolatot, akinek még nem volt és akkor innentől nem is lesz senkinek. Tök sok értelme van.
2020. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem lenne semmi bajom egy tapasztalatlan pasival. Belejönne hamar a dolgokba. Nincs ezzel semmi baj.


Mondjuk nem mindegy hány éves az illető. 30 felett már olyan pasira vágyom, aki nem most kezdi tanulni a kompromisszum készséget, hanem tudja mit akar es azért van velem.

2020. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elutasítások mögött az lehetett, hogy az illetőnek a szavak mögött egy csomó elképzelése volt, melyek például múltbeli tapasztalatok vagy mások elmondása, esetleg média hatására alakult ki. Mint láthatod, sokak nem tekintik problémának ezt.
2020. febr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy ha 25 felett jársz tapasztalatlanul. Akkor igaza volt a lánynak hogy megijedt.
2020. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!