Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem így nézek ki, esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem így nézek ki, esélyem sincs párt találni a mai világban?

Figyelt kérdés

[link]


Még csak hasonló sem vagyok, így örökre magányra leszek kárhoztatva?



2020. febr. 11. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha nála ducibb vagy, az csak jó lehet.
2020. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
ha kövér vagy le lehet fogyni.. ha erre gondolsz
2020. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem így nézel ki,akkor van rá esély,hogy Te egy normális lány vagy...


Ne hasonlítsd magadat az ilyen Instagram celebekhez,legyél önmagad!:)

2020. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a képen említett lányok jönnek be a vékony, kissebb cuki csajszikat szeretem. Voltam már rengeteg lánnyal alkalmiban is, mindig találtam ilyen lányt. Viszont haverokkal én is lejárok sörözni és a többség sőt rajtam kivul nem sokan mernek,tudnak egy kepen említett lánnyal bánni, témát fenntartani velük, a bugyit lebeszélni róluk pedig megnehezebb.. A szepseg relatív nekem tehát a kepen említett lányok jönnek be, de vannak olyan pasik (jó pasik) akik a kövérebb teltebb, magasabb, erosebb lányokhoz vonzódnak! Sőt társadalmunk nagyresze ilyen szerintem. A hozzaallasodon változtass! Úgy élj ahogy jól érzed magad járj nyitott szemmel és lány vagy de kezdeményezhetsz te is , ha elutasítanak nem dől össze a vilag, próbálkozni kell másnál meg sikerrel nem jársz! ;)
2020. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
ha nem tenné ki mindenét, ahogy az első (pulcsis) képen van csak simán a felsőteste.... :D akkor tök átlagos lenne, észre se venné senki
2020. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Tehát ha nem kihívó ruhában lenne, akkor tök átlagosan nézne ki.

Ok, asszem elkezdek ásni egy gödröt a kertben.

2020. febr. 11. 13:24
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
nehogy nekiállj, tudok szerezni munkagépet
2020. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, csakis az ilyen nőknek lehet kapcsolata. Az napi 20 aki nem ilyen és a párjával látom sétálni, biztos csak glitchek a mátrixban.
2020. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
nem szoktál amúgy nézelődni, milyen nőknek/férfiaknak van párja a mai világban?
2020. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lehet valójában mind így néznek ki, mikor ledobják a textilt.
2020. febr. 11. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!