Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a helyes hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes hozzáállás ebben az esetben a férfi részéről? Belemennétek ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Adott egy igazi édes hármas szituáció. 10 évvel ezelőtt 2 férfi udvarol ugyanannak a nőnek(legyen "A" és "B"), szimultán találkozik mindkét férfivel kb 1 hónapon keresztül, majd hoz egy döntést amit közöl mindkét férfival. A 2 férfi nem ismeri egymást személyesen, de látásból ismerik egymást. A nő lehúz 10 évet "A" a választott férfivel aki egy balesetben életét veszti, vagyis özvegy lesz. Gyerek nincs. "B" férfi megtudja hogy mi történt, de nem jelentkezik személyesen csak egy levélben részvétét küldi.

A balesettől eltelik majd fél év és a nő felkeresi személyesen, hogy beszéljenek egymással. A nő hozza szóba a 10 évvel azelőtt történteket és megkérdezi a férfitől hogy szerinte lehet-e közös jövő?



2020. febr. 11. 19:14
 1/6 Hellmano ***** válasza:
63%
10 év az rengeteg. De, ha netán kölcsönös a szimpátia, akkor meg lehet próbálni, hisz valami, azért csak volt közöttetek régen és lehet most is működne. Amúgy lehet csak egy szex kalandot lát bele a férfi és ezt akarja meglovagolni most, hogy a nő elvesztette a párját.
2020. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férfi csak emberségből részvétet nyilvánított, nem iszem, hogy ki akarná használni a helyzetet. És mivel a nő keresi fel, én előbb venném úgy, hogy pótléknak jöhet az is. Ráadásul 10 éves házasság után, ilyen "lezárással", ennyi idő után és bónuszban azért, mert volt köztünk valami? Kösz, nem.
2020. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem érdekli már a férfit, ha van tartása akkor udvariasan passzolja a nőt. Nekem nem lenne ehhez képem nőként, eleve nem azért kereste, hogy udvaroljon hanem hogy részvetet fejezzen ki, ami nagy különbség.
2020. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az azért szép, hogy meghal a párod aztán egyből már a kalandot keresed... sosem értettem az ilyen embereket, valahogy olyan könnyen túlteszik magukat még a létező legrosszabb dolgokon is, tényleg nem értem az ilyesmit
2020. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fél év azért nem kevés idő szerintem. A balesetet szenvedett férfivel nem voltak házasok, de ez már mellékes.

A kérdés lényege inkább a "pótlék" kérdése, hogy ha egyszer másik férfit választott a szeretett nő akkor lehet-e abból még kapcsolat?

2020. febr. 12. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet persze.

A férfi szimultán találkozik vele is,meg másik nővel is egy darabig.

Majd hoz egy döntést.

Lehet hogy lesz közös jövő,lehet,hogy nem.

Ha nem,akkor jó lehet tartaléknak.

Majd a férfi rászól,ha kelleni fog.

2020. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!