Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A badoo mostanában jobb, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A badoo mostanában jobb, mint a tinder?

Figyelt kérdés

Áprilisban tervezem folytatni az ismerkedést, most kell egy kis szünet, mert a tindertől teljes lelki roncs lettem. 2-3 éve még jó volt, de most a legtöbb nő csak szórakozni jár oda. Komolyabb oldal a badoo?


29F


2020. febr. 12. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb ugyanazok vannak fent mindkettőn.

Vannak komoly és komolytalan szándékkal is.

2020. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Vagy lehet hogy csak simán nem jöttél be nekik.
2020. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jobban nézek ki, mint 2 éve, csomót fogytam. Csak kezdek eléggé kétségbeesni, hogy nem találok senkit, és ezt látják rajtam. Pedig csak egy komoly kapcsolatot szeretnék, és 1-2 éven belül megnősülni. Voltak már tinderről pár hónapos kapcsolataim, a való életből meg egy 6 éves, egy tök szép lánnyal, szóval nem hinném, hogy olyan vészes a külsőm
2020. febr. 12. 09:49
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Sok-sok türelem kell hozzá, hogy befusson az "igazi". Kitartást hozzá!
2020. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én a Badoo-n ismertem meg a páromat, már 3,5 éve együtt vagyunk és együtt is tervezünk megöregedni, úgyhogy nem reménytelen :)
2020. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is badoon ismerkedtünk meg, 3 hónap randizás és 4 hónapja össze is költöztünk.
2020. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, akkor nem adom fel a reményt.
2020. febr. 12. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En is badoon ismertem meg a barátnomet. EGy igazi áldott jólelku csaj.
2020. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismertem meg a barátomat, hatalmas szerencsém volt. Én teljes szívből tudom ajánlani a Badoot.
2020. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!