Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben az itteni nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben az itteni nőknek, hogy a legtöbbjük hazudozik jobbra balra? Pl feltesznek egy kérdést, hogy alacsony, átlagos arcú és ált keresetű férfi tud e nekik tetszeni,10 ből 10 leírja, hogy nem, bezzeg a barátnőknek.

Figyelt kérdés
Érdekes nekik soha egynek sem, bezzeg a barátnőknek mindig csak az van. Nem fura? Ez kb olyan, hogy erszenyes farkast keresel Ausztráliában,. Tasmániában, mindenki mondja, hogy ő nem látott (mivel kihalt régen), de tud egy olyat, vagy ismer egy olyat, aki látott....egyszer, ....valahol....régen. Vagyis nincs. De mi jó ebben az itteni nőknek ebben a bődületes hazugságban?
2020. febr. 12. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Linkelj már ilyen kérdést, amire csak olyan válasz jött, hogy nekik nem.


Nagyon sok nő válaszolja azt, hogy az ő párjuk is egy egyszerű átlagember, nem adonisz/milliomos.

2020. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A volt férjem 165 centi, én jóképűnek láttam, de a barátnőim szerint erősen átlagos volt és csóró. Nem hazudozok. És nem valami alfa macsóra cseréltem le, a válás óta, azaz évek óta egyedül vagyok.
2020. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
,,sok a nálam alacsonyabb férfi és kölcsönösen nem is jövünk be egymásnak. Egy kolléganőmnek a vőlegénye egy fejjel alacsonyabb nála, messziről úgy néznek ki egymás mellett, mint aki a gyerekével sétálgat. Ettől még lehet hogy jól megvannak, de kívülállóként furák. Ez van.,,
2020. febr. 12. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszed oreg, ha jol nezel ki rogton futnak utanad a nok? En jol nezek ki, sok no mer vegig az utcan, megsem dugtam meg a fel varost. Tobb mint egy eve van baratnom, de soha nem tudtam igazan csajozni. Ez csak egy tevhit, a karizma sokkal fontosabb.
2020. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Mivel a magadfajták állandóan hazudoznak, ezért már azt se veszitek észre, ha valaki igazat mond, mert egyből kételkedtek a szavában, hazugnak nevezitrk, mivel ti is csak folyton hazudtok.


De könyörgöm, egy átlagos, alacsony pasi miért akar 10/10-es nőt magának? Neki miért nem elég az átlagos nő?


Tudod kérdező, hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

2020. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Itt kb majd mindenki álszent módon válaszol. Ezért van az hogy ha esetleg ráírsz valakire privátban, akkor már nem is úgy gondolja. Ez valami lelkibetegség itt majd mindenkinél. 0 őszinteség, hulladék emberek...
2020. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!