Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Levegőnek nézem a nőket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levegőnek nézem a nőket mert félek tőlük?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta nincs szerencsém velük. Életem első emléke az, hogy óvodásként kigúnyolt egy kislány a külsöm miatt, aki tetszett nekem. Aztán folyamatosan ilyen ingerek értek. Apám próbált tanítani csajozni, de az általánosban is visszautasítottak, kinevettek. Nekem nem volt meg az az első csókos szakasz ami a legtöbb ember életében tizenéves kor elején megvan.

Középiskola maga volt a horror nekem. Mindenki csajozott, én is próbáltam, de a lányok elneveztek egy horrorfilmes szörnynek és azzal a becenévvel szivattak végig. Az első csókom 18 évesen volt amikor egy lány megsajnált, miután részegen elsírtam magam előtte. Az egyetemen úgy döntöttem mindent hátrahagyok. Budapestre mentem, 300 kilométerre otthonról. Mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot. Elkezdtem kigyúrni magam, ami sikerült is, de valamiféle bosszúból már nem is próbáltam csajozni. Aki tetszett, azt direkt levegőnek néztem, elmentem mellette. Aki szimpatikus volt és haverok voltunk azt leráztam amint megtudtam hogy tetszem neki. Szex 1 lánnyal volt mindösszesen életemben, az is 22 évesen részegen.

Már 28 éves vagyok, de még mindig levegőnek nézem a nőket! Szándékosan. Szerintem így védekezik a tudatalattim. Mindig azon kapom magam, hogyha egy csinos kolleganő van a közelben, hogy ösztönösen elkerülöm amennyire csak tudom. Utólag esik le, hogy ezt tudatalatt csináltam. Akkor csak annyi tűnik fel, hogy az asztalnál is mindig pont úgy ülünk, hogy a legtávolabb legyünk egymástól.

Szerintetek van még esély rá, hogy valaha normális leszek? Mit kéne tennem, hogy ne rettegjek a nőktől? Úgy érzem már elment ez a vonat számomra, mert minden kimaradt amit fiatalon kellett volna.



2020. febr. 13. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyon sok százalékát érték kisebb nagyobb traumák élete során. Leginkább az iskolában persze, a gúnyolások, megalázások stb.

Ezáltal önbizalom hiánya lesz az egyénnek. Sajnos igen. De, ha a múltat nem tudod elengedni bizony bele betegszel, és idáig fajul a dolog hogy levegőnek nézed a nőket holott már lehet hogy egy boldog párkapcsolatban élned az életed. Engedd el a múltat!!! Gondolkodj, van akit meg erőszakolnak, ugye az egy hatalmas sérülés. De mégis családot alapítanak, ha nem is felejtették el mert lehetetlen, akkor is mennek tovább az útjukon. Néha előfordulhat hogy pszichológus segítségére van szükség. Az sem baj, egyáltalán nem szégyen. De valahogy kapd össze magad, ezt rossz volt olvasni. Hidd el több ezer ember szenved ebbe illetve volt része ilyenben. Egyébként nekem is. De túl kell ezen lendülni. Nyiss a hölgyek felé, bókolj, flörtölj. Meg látod milyen jól fogod érezni magad.

2020. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ez a vonat számodra elment. Utálod nem kell a nőket , csupán tartsd meg a távolságot. Keress valamit az életben ami boldoggá tesz. Pl legyen egy nagy kutyád és vidd kutya suliba , versenyekre stb.
2020. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szegény anyád...
2020. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1, igazad van de fogalmam sincs hogy vannak ezek a bók dolgok, félek hogy megsértődnek majd ha nem egy jó pasi mondja. Középiskolában volt úgy hogy egy bókom miatt elsírta magát a lány, mert neki senki nem mond bókot, csak egy ilyen mint én.


2, van kutyám!


3, hogy jön ide Anyám?

2020. febr. 13. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:

"bosszúból már nem is próbáltam csajozni"

Jól kiba5ztál velük! :-))

2020. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!