Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 23-24 éves koráig sem jön össze barátnő akkor már szinte esélytelen a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Azért gondolom így mert azért az ember ebben a korban évek óta vágyik társra, és ha nem jön össze senkivel a a kapcsolat az eléggé el tudja venni az önbizalmat. Meg akár bele is bolondulhat. Plusz a tapasztalat hiánya ami még nagy gond lehet.

Sosem gondoltam volna hogy ebben a helyzetben leszek. De nagyon rossz érzés, másnak már több éves kapcsolata vagy már több kapcsolata is volt én nekem meg semmi.


2020. febr. 13. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van példa. Van aki 30 plusz vesztette el.
2020. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát nagyon nagy szerencse kell hozzá. Én feladtam.
2020. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Segítség nélkül igen.

Vagy pszichológus,vagy az örök magány.

2020. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem esélytelen.
2020. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 23 évesen jött össze először, hogy randizhattam. Akkor tök pozitiv volt a jövőképem, boldog voltam.


Nos, a randiból nem lett később semmi, azóta pedig nem jött össze semmi, még második randi sem. 29f

2020. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 23 évesen lett először kapcsolatom, soha sem esélytelen. Viszont egy kapcsolatért tenni is kell, és némi önismeret sem árt.


Gondold végig a sikertelenséged okait, és apránként próbálj meg fejlődni, és változtatni. Az sem árt, ha pontosan tudod, hogy mit vársz egy kapcsolattól, és olyan személyek felé közeledsz, akik ennek megfelelnek.

2020. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Itt sok az agglegény szóval nem lesz túl sok pozitív válasz. 25 alatt semmi gond ,csak fejben kell rendet tenned. Na jó külsődön sem árt(hat). Itt sok olyan gondolatot olvasok agglegény palántáktól,amik helytelenek.
2020. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:
0%
Hát baleknak 20 év múlva jó leszel egy vérszívó elvált cigizős piócának, aki jól lehúz cash-el és még lefeküdni sem hajlandó veled.
2020. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
önbizalom belülről fakad és nem attól, hogy milyen nő van melletted, vagy milyen kocsid van.
2020. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!