Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit értenek tapasztalat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek tapasztalat alatt azok a lányok akik idős férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem már egy két nővel akik mind a huszas éveik elején voltak, de mindig is náluk jóval idősebb faszikkal voltak együtt, a korosztájukból soha senkivel. ( Lehet apa komplexus is meg nem is szerintem )

De álltalában azt mondták hogy azért mert az idősebbek tapasztaltabbak minden téren. Ez pontosan mit jelent ? Mi az amit hiányolnak a saját korosztályukból ( 20-26) / mi az amiért úgy oda vannak ? Szerintem a korosztályukban is találhatnak olyat aki szeméyiségileg nem gyerekes, keves/törödő illetve határozott céljai is vannak, egy normális értékrend mellett és már sok mindent elért az életben.


Ha lenen egy hölgy aki magára ismert, leírná nekem hogy mi az amit pontosan keresnek, de lehetetlen érzi, hogy a saját korosztályában megtalálja/megkapja?



2020. febr. 16. 07:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
44%

Leírtad mindazt,amit làtnak egy idősebb férfiban.

A komolyabb személyiséget,a célokat,a felfogást és esetenkènt az egzisztenciát.


Abban igazad van,hogy erre egy fiatalabb is képes,de nem mindegy,hogy a fiataloknàl 20-ból 1,az idősebbeknél 20-ból mondjuk 10.

Magamból kiindulva nincs kedvem 19 emberrel végi ismerkedni,szenvedni,mire rájön vagy én ràjövök,hogy csak egy alkalmit,lazàt vagy tudom is én mit akar.


Idősebbe is van ilyen,de nem ennyi.

2020. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
44%

Az idősebb pasas már megtapasztalta, hogy löttyedtebb a teste, hogy már nem fiatalos, hogy nehezebben szedhet össze egy újabb apakomplexusos csajt, ezért a nagyobb "tapasztaltából" (értsd egzisztencia), többet hajlandó a kiscsaj megtartására áldozni.

Mert azért kezet a szívre: ezek a húszas csajszik a fene nagy tapasztalatot keresve nem az egyszerű, becsületes asztalos Bélát tartják majd a tapasztalatok kvintesszenciájának és megtestesítőjének, hanem valahogy mindig a vállalkozó Jóskában találják meg az "idős sármot".

2020. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%

Ez most komoly kérdés? +10 év, +10 év tapasztalat. Minden téren.

Nem csak a szexben, de ott is, főleg, ha volt már legalább 5 éves kapcsolata. Ott már egész mást kell nyújtani, mint 2-3 hónapos, meg alkalmi kapcsolatokban.

Valószínűleg élt már együtt valakivel. Neki nem újdonság, hogy ki kell vennie a részét, meg hogy 4 hajbalzsam van a fürdőben. Tud kompromisszumot kötni, tanult korábbi hibákból, stb.

Minden másban is tapasztalt. Pl. ha intézkedni kell, ingatlant vásároltok, autót vesztek, szerelőt kell keresni, vagy bármi más esetben igaz, hogy ő már tudja, hogy kell, kisebb eséllyel verik át, nem töketlenkedik, hogy mivel kell kezdeni.

Nem keresi önmagát, nem most akar szakmát tanulni, amiben ha 4-8 évig támogatod (anyagilag is), akkor majd egyszer, utána, könnyebb lesz vele az életed. Csak addig húzd az igát egyedül...

Tudja, hogy mit akar. Akár akar családot, házasságot, akár nem, azt elsőre közli. Kinőtt abból, hogy hazudozzon ezekről, csak hogy a bugyidba jusson. Eljut oda ezek nélkül is, abban is van elég rutinja.

Nem kisgyerek már. Olyan értelemben is, hogy már levált a szüleiről. Nem anyuka-apuka ugráltatja, nem ők osztják be a szabadidejét, és anyagilag se rajtuk élősködik. Legjobb esetben kiépített velük egy egészséges, egyenrangú, jó kapcsolatot.

Tud tanácsot adni, támogat az ötleteivel, nem beszél hülyeséget a vakvilágba, nem ugrik bele fejest értelmetlen projektekbe.

Mellette nyugodt, biztonságos az élet, ha azonos a jövőképetek.

2020. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Azért az idősebb nők is tudják már,hogy mit akar. Őket már nem kell tanitani semmire.
2020. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyenem màr nem ugràlnak nöröl nöre stabilabb velük egy kapcsolat
2020. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%

"Pl. ha intézkedni kell, ingatlant vásároltok, autót vesztek, szerelőt kell keresni, vagy bármi más esetben igaz, hogy ő már tudja, hogy kell, kisebb eséllyel verik át, nem töketlenkedik, hogy mivel kell kezdeni."

Vagyis mondhatni, hogy egy életképtelen csajnak jön jól egy "tapasztalt pasi"? Egy olyan nőnek, aki magától képtelen pl. szerelőt keresni?

2020. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%
penz.
2020. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
A 3-asnál szebben leírni sem lehet . De az előtte szólóak is teljes egészében leírták. Röviden annyit tudnék még Hozzáfűzni, hogy az idősebbeket mikor kérdeznek tényleg érdekli is, hogy mi van az adott nővel, mit felel a kérdésre. Ezt általában meg is jegyzik, annak fényében pedig akár csak egy kedvességről legyen szó vagy egy későbbi nagyobb dologról figyelembevéve a nő válaszát korábban a szerint járnak el. 23 évesen nekem személy szerint, bármennyire is hihetetlen kedves utolsó hozzászóló nem a pénz számított, nem az apa komplexus, hanem az hogy ő milyen velem. Hogy viselkedik ha velem van, a kinézete az érdeklődési köre megegyezik az enyémmel, Minden nap mindenről el tudtunk beszélgetni elég hosszasan. Nemcsak belevágunk egy ez a témába majd befejezzük, mert az egyik fél részére érdektelenné válik hogy hozzá sem tudsz szólni. Az vonz hogy férfi a javából, ugyanis hogyha kell akkor gyengéd de ha kell akkor odabasz a falhoz. Kinézetre meg letagadhat pár évet, bár ha hiszel abban amiben ne már nagyon sokan nem akkor ez sem nagyon fontos az ember számára. Lényeg hogy én jól érzem magam a társaságában, vele a környezetem meg mondhat bármit. Viszont mélyen nézve ugyan ezeket a dolgokat a velem egyidősöktől nem lehet megkapni. Őket még nem az érdekli, Hogy a jövővel kapcsolatban is tervezzenek akár, hanem hogy fel mutassák maguk mellett az aktuális barátnőket. Van kivétel persze, de mire azt az ember megtalálja nyolcvanszor belefárad a saját korosztályát belül, az idősebbek között nem kell.
2020. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
45%

Nekem meghalt apukám, még nagyon kicsi koromban, nem is emlékszem rá. Van egy 7 idősebb bátyám, mindig az ő haverjai tetszettek, mindig az ő korosztályára gondoltam úgy, mint szóbajöhető korosztályra. Számomra mindig 7-10 év korkülönbség tűnt ideálisnak. S míg a barátnőim a velünk egykorú fiúkat keresték +/- 2 év, nekem az első párom, aki a férjem is lett 7 évvel volt idősebb, a válás utáni párom akivel csak másfél évig tartott pedig 12 évvel. De akkor már én is 38 éves voltam.

A pénz nem érdekelt, saját lakásom volt már fiatalon, a volt férjem kimondottan csóró volt például. Persze bejön, ha egy férfi határozott stb, de ez egy ösztönös dolog volt nálam, hogy soha nem tudtam a velem egykorúakra úgy tekinteni, mint szóbajöhető partnerre, nem volt mögötte érdek. Önálló nő vagyok, most pl évek óta egyedük élek és nem is zavar a dolog. Most jutottam el oda, hogy az életkor nem számít, ha találok valakit akivel kölcsönös a vonzalom és minden klappol jó, akkor is ha fiatalabb, akkor is ha idősebb. Ha meg nem találok, maradok egyedül.

2020. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

Nekem erre van egy konkrét példám: a mostani párom.

11 évvel idősebb nálam, ami talán nem tűnik olyan soknak, főleg, hogy már nekem is közelebb van a 30, mint a 20, de kb 25 évesen kezdtem fiuzni, ergo még nagyon gyerekcipoben járok most is, sokmindent nem tudok még helyén kezelni. Nyilván amiatt is borulok be sokszor, mert nagyon önbizalomhianyos vagyok (ezért is kezdtem ilyen öregen az ismerkedést), amit az én korosztalyom nem tud kezelni, emiatt is volt minden próbálkozásom kudarc az elmúlt pár évben. A mostani párom viszont közel a 40-hez elkepeszto profin tudja ezeket kezelni és ez nem azt jelenti, hogy igazat ad és asszisztál a hisztimhez, hanem ravezet az igazságra és ez engem is arra ösztönöz, hogy fejlődjek és kinojem ezeket a gyerekes dolgaimat, mert fontosnak érzem, hogy méltó társa legyek ennek a férfinek.

2020. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!