Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért hiszik a kövér nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszik a kövér nők magukat molettnek?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, h a kövér nők is azzal a jelzővel írják le magukat, hogy molettek! Pedig azért ez nem így van ám...Mert van ez?

2020. febr. 16. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Döngö léptüek


Hogy beszelsz a nőkkel

2020. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egy vékony nő is érkezhet döntő léptekkel én már tapasztaltam...Úgy oda verte a sarkát mint ha lovagolna! Egy molettebb nő meg ugyan úgy lehet nőies és nesztelen!:)
2020. febr. 16. 11:53
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Szinonimái egymásnak, a molett a kulturáltabb kifejezés. A túlsúlyos inkább egészségügyi területen használt, a dagadt inkább szleng, a kövér pedig egy régimódibb, köznyelvibb elnevezés.


Nekem mindegy, tudom, mire utal mindegyik... És de, a molett = kövér/túlsúlyos. De a telt már nem. A telt az a cicis-popsis, de azért nem elfolyt kategória. Jellemzően a derekuk nekik karcsúbb

2020. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A molett divat kb 44-es méretnél kezdődik. Én 42-es méret vagyok, a normál osztályon nehezen találok magamra csinos ruhát, a molett osztályon meg lógnak rajtam a ruhák. Amúgy 162/76 kg vagyok. Szerintem molett, de most már elbizonytalanítottál....
2020. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a molett=kövér. Amire te gondolsz kérdező, az a telt szó. Pl. Salma Hayek vagy Beyoncé.
2020. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert sok kövér cukros, a cukrosoknak meg elromlik a szemük.
2020. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
No, had legyek egy kicsit az ördög ügyvédje. Volt egy nőismerősöm, Ő úgymond "erősebb" testalkatú nő volt. Méretei 100 mell, 72 derék, 100 csípő tehát tökéletes homokóra! Aztán a most a divat által szépnek tartott fiatal nők. Akik maguktól is be vannak ájulva. Magas, vékony, oszlopszerű. Alig van cm-ben különbség a mell, derék csípő méretekben. A lába is teljesen egyenes, boka, vádli között alig van eltérés. Gondolom az itteni ek szerint az első fúj... a második meg a gyönyörű... Hát azért én ezzel nem teljesen értek egyet. No, jöhet a kövezés...
2020. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Tőlem nem alkudsz ki egy követ sem!

Számomra az a nő akin nincs mit fogni egyszerűen hidegen hagy!

Azóta itt a hozzászolók segítettek a fogalmazva rendet tenni és egy teltkarcsu nő sokkal vonzóbb mint akiket én is látok...175 magas széles vall a medencéje tiszta csont...nem bántásból se nagyon szexi!:/

2020. febr. 16. 19:19
 19/20 anonim ***** válasza:
#15 Salma Hayek még oké, de Beyoncé simán vékony/karcsú. Pont az egészséges kategória.
2020. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a molett = kövér, akkor szerintam a telt is kövér, mivel azt vettem észre, hogy akik teltnek mondják magukat, azok simán molettek. (azaz kövérek :)
2020. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!