Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem találok barátnőt? Ennyire nincs szüksége rám a világnak?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy egyre jobban eltorzul a személyiségem, agyamra megy a kiéletlen vágy. Lehetetlenségnek érzem a becsajozást. Bárhova megyek, mindenütt párban vannak már a lányok, mindenkinek van kapcsolata, akinek nincs, azs se akar semmit, mert olyan k**rva óvatosnak kell lenni, nem szabad ismeretlenekkel ismerkedni, vagy csak szimplán nem kellek neki. Senkinek nem kellek. Egész életemben az volt az érzésem, hogy soha nem vagyok elég jó. Miközben már kb. minden ismerősömnek van párja. De nekem nem lehet. Lábfetisiszta vagyok. Aki nem érti, annak elmagyarázom, hogy ez azt jelenti, hogy nekem olyan meglátni egy meztelen (vagy harisnyás) lábat, mint másnak egy meztelen mellett. Elmegyek egy szórakozóhelyre, ahol a lányok leveszik a cipőiket, és érzem, hogy megőrülök. Mintha meztelen lányokat látnék. Ha a társadalom többségét érintené ez, már rég törvényileg szabályoznák, és közszeméremsértésnek tartanák ezt, de nincs olyan szerencsém, hogy a többséghez tartozzak. Úgy érzem, megvert ezzel az isten, és senki nincs rám tekintettel. Egyetlen kívánságom lenne, hogy találjak egy lányt, akinek bejövök, és bejön nekem, és partner ebben, és legyen egy pár jó évem, amikor kedvemre kényeztethetem, és elmerülünk a szexuális élvezetekben. Egyszóval, kapjam meg azt, amit mindenki más. De azt nem, azt sosem kaphatom meg. És azon kapom magam, hogy kezdek úgy gondolkodni, mint az incelek, az amerikai lövöldöző őrültek. Egyre inkább meg tudom érteni őket. Mert a társadalom ki**szott ignoráns az iránt, aki segítségre szorulna, aki valami miatt nem képes kiélni a vágyait és egyre jobban belegabalyodik. Én már ott tartok, hogy kezdek megőrülni. Érzem, hogy egyszerűen nem kellek a nőknek, de talán senkinek se. Egy alapvetően vidám, humoros, impulzív, izgalmas, érdeklődő személyiség vagyok, az utóbbi időben lettem ilyen, mert megőrjít az, hogy mindenki megtalálja a párját, csak én nem.



Hol? Hol kéne keresnem? Elmentem egy gólyabálra, ahol sok a lány. Tudjátok, mit csinálnak? Egymással táncolnak. Véletlenül se fiúkkal. Akinek van párja, az azzal táncol, akinek nincs, az a barátnőivel. Egy idegen fiút elvből elzavarnak. Máshova ha megyek, szakkörökbe, sportolni, bárhova, ott is mindnek van valakije, vagy nem akar tőlem semmit. Lehetetlennek érzem nőt szerezni. És miben kéne reménykednem, ha még nem volt kapcsolatom 26 évesen? Miért ne legyek incel, miért ne kezdjek el őrjöngeni? Én mindent megteszek, az élet meg csak büntet és büntet és büntet. Akkor én miért legyek rendes, miért ne rúgjam fel a rendet?


2020. febr. 16. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Természetes szelekció. Ez így van jól.
2020. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ebbe vagy teljesen megkattansz vagy abbahagyod a hisztit és nekiállsz tanulni.
2020. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pállott lábujjakon cuppogok, mint az algevő hal és nem dugnak meg = nem kellek a világnak.


Gratulálok.

2020. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek szintén nem volt még barátnője, pedig külsőre nálam jobb kinézetű. Nagyon rá volt görcsölve a csávó, és szerintem pont ezzel sikerült azt elérnie, hogy ne jöjjön össze. Lazíts :)
2020. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nos a legtöbb kérdésedre nincs válasz. Egyrészt innen látatlanban nem tudhatjuk miért nem kellesz a másik nemnek. Másrészt azt de tudhatjuk miért annyira szegényes a szociális hálód hogy úgy érzed senkinek nem kellesz.

Amin fönn akadtam :"azs se akar semmit, mert olyan k**rva óvatosnak kell lenni," igen olyan óvatosnak kell lenni. Mert ha te vagy valamelyik hasonló egyszer megkattan kit fog megerőszakolni és/vagy megölni? Azt aki óvatlan. Aki elmegy vele úgy hogy nem ismeri vagy aki egyedül van és nem figyel eléggé. Jellemzően nem azokkal történik baj akik együtt maradnak a tömeggel és a barátaikkal hanem akik külön utakon járnak. Ez az egyik első "lecke" amit minden lány megtanul.

Ismerkedni olyan helyen lehet ami "védett" ahol az ember biztonságban érzi magát. Ilyenek az általad is említett délutáni programok. Túra, kézműveskedés, mozgás, sport, utazás. Vagy a szociális hálód révén egy ismerős ismerőse egy közös buli vagy egyéb program kapcsán. Persze ha szerencséd van a véletlen is összehozhat valakivel.

Viszont az valóban intő jel hogy eddig senki nem érdeklődött. Rá kéne jönnöd miért taszítod a másik nemet. Milyenek a baráti kapcsolataid?

Észrevételeim szerint akinek ennyire nem megy ott az alap szociális készségekkel van gond és az többnyire a barátok hiányával jár együtt.

Arra hogy miért ne "rúgd fel a rendet" egyszerű a válasz. Mert semmi értelme. Előrébb leszel ha megerőszakolsz vagy megölsz valakit? Vagy ha narkós vagy alkoholista leszel? Gondolod ha így nem kellesz akkor majd igen ha még veszélyes és/vagy züllött is leszel?

Inkább jöjj rá mi a gond. A kommunikációd? A külsőd? A viselkedésed? Az akiknél próbálkozol? Az ahogy próbálkozol? Ezek közül bármelyik akár mind egyszerre is jelen lehet és mind olyan gond ami automatikusan nemet jelent párkeresésnél.

2020. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhez menj el..
2020. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbiakat komolyan mondom!


Vegyél egy élethű szexbabát és rajta éld ki a vágyaidat.


Egy hús vér nőt nem érdeklik a kiéletlen szexuális vágyaid.. első randin meg főleg nem! Majd ha évek óta kapcsolatba lesztek és már unalmas a szex, na akkor jöhetnek az újítások és a vágyaid! Addig senkit sem érdekel rajtad kívül!

2020. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a természetes kiválasztódás áldozata vagy sajnos. Az evolúciót nem lehet negbszni.
2020. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 26 évesen még bőven vannak esélyeid, hiszen lehet, hogy a zsák egyszer majd megtalálja a foltját. Én azt javaslom, hogy egy vagy két internetes társkeresőre tedd fel magad, és a bemutatkozó oldaladon írd meg nyíltan a vágyaidat. Ezután pedig minden nap írj néhány nőnek, kitartóan, hónapokon át. Lehet, hogy megtalálod azt, aki éppen rád bukik. Még az is lehet, hogy először nem is hagyományos társkeresőbe, hanem kimondott szexpartnerkeresőbe kellene regisztrálnod, hogy rögtön a vágyaidra térhess. Lehet, hogy ha a felgyülemlett vágyaidat kiéled valakin, utána megcsömörlesz és végre a nőknek nemcsak a szexuális oldala, hanem a lelke is érdekelni fog. Onnantól pedig a normális társkeresőn is megnőnek majd az esélyeid.
2020. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!