Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 200 ezernél kevesebbet kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

200 ezernél kevesebbet kereső férfiaknak nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet itt olvasni hogy ha valaki 200.000 vagy alatti fizetést mond akkor mindjárt jönnek a válaszok hogy ez nagyon kevés, ha nőt akkorsz akkor válts munkát, keres többet társai. Ez akkor azt jelenti hogy, aki 200000 vagy alatta keres annak nincs is barátnője ettől függene a dolog?
2020. febr. 16. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátnőm, munkatársaim között is sok férfi van, akinek szintén nincs nője. 200 ezer alatt keresünk.
2020. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Igen, így van, mindennő az első randin kéri a számla kivonatodat, meg a vagyonnyilatkozatodat. Természetesen a nőnek nem számít a férfi személyisége, külseje, nem az számít, hogy azzal az emberrel letudna élni egy életet, hanem az, hogy egy két lábon járó atm legyen.

Mik ezek a hülye kérdések? Amikor összejöttem a párommal hatvanezer forintot keresett. Nem érdekelt egy percig sem. Ahogy a barátnőim közül sem ismerek olyat, aki valaha azt mondta volna, hogy hú, itt egy 10/10-es csávó, nagyon jó fej, kedves, vicces, okos, imádok vele lenni, de sajnos csak 190 000 forintot keres így off.

2020. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Több olyat ismerek aki ez alatt keres,és kapcsolatban van.

2020. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, milyen nőt akarsz. Ha szép, csinos, anyagias nőt, akkor ez édeskevés. Ha egy olyan nőt akarsz, aki veled azonos kategória, tehát beéri ennyivel, annál van esélyed.


Amúgy el nem tudom képzelni, hogy lehet valakinek elég ennyi pénz. Én első munkahelyemen keresek nettó 300-at + cafeteria, de még ezt is keveslem. Édeskevés ahhoz, hogy lehessen lakást/házat venni, autót fenntartani stb.

2020. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rengetegen keresnek e körüli összeget ,de ebben a körben ismerkedj

Milliomos lany nem fog leállni ilyennel pl gyári dolgozóval .

2020. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Kérdezz vissza a mellméretére. Mondd, hogy bocs, nekem ez túl kicsi, legyen nagyobb a melled légyszi.

Ahogy van jobb munka, ugyanúgy van mellplasztika is 1:1

2020. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

#7

Ez a két dolog ég és föld. A pénzt és a sikert mindenki szereti, de a nagy melleket nem. Nekem 75B melleim vannak és rengeteg pasinak tetszettem mindig is. A jegyesem konkrétan elhagyna, ha megnagyobbíttatnám a melleimet, mert nem szereti a nagyokat, főleg nem a szilikont. Szóval erről ennyit.

2020. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 75 A-s mellem van, mégis mindig volt párkapcsolatom. Viszont dolgoztam egy iskolában korábban, és az összes férfi tanárnak volt barátnője, felesége, méghozzá csinos, normális nők. Pedig k nem keresnek valami jól.
2020. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor az "indomagyarok" már kihaltak volna...
2020. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs, hacsak nem néznek ki baromi jól.
2020. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!