Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan embert, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert, aki párkeresési kudarcai miatt bekattant a magánytól?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozott, mindig lerázták.

Milyen volt az az ember előtte?


2020. febr. 16. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Közel vagyok hozzá. :)

:(

2020. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bekattantam, de nem emiatt, hanem a szegénység miatt :) + kilátástalanság, a múlt árnyai stb.


Ismerkedésre még csak gondolni sem gondolok már majdnem egy éve. Előtte is csak elméleti síkon.

2020. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Akad itt egy pár, csak figyeld a többi kérdés válaszait
2020. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is, hihihi. Előzőleg érzelmes, kedves, figyelmes ember voltam. Tényleg nagyon bírtak. Mostanra egy arrogáns, önző, megkeseredett ember vált belőlem. Bár amklyen élethelyzetekbe kerültem, ez nem csoda. Egy példa: ha régen, mondjuk 10 éve elesett egy csaj előttem a járdán vagy bárhol, rohantam, felsegíteni. Ma már simán elmegyek mellettük. 29f
2020. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Én skizofrén lettem egy szerelmicsalódás után persze ehhez az is hozzájön, hogy szivattak a gimiben
2020. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is egyedül maradtam. Eleinte nagyon rossz volt, depressziós lettem. Mára már megnyugodtam, elfogadtam (mást nem tehetsz), nem érdekel többé a párkeresés, lezártam ezt magamban egy életre.

21/F

2020. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Hehe , remelem sok ilyen pasi van! Szenvedjenek csak az életképtelenek.
2020. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
#3 ejj még ma sem sikerült a norbival való balhédat kiheverni?
2020. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Akik azt állítják magukról, hogy a magánytól kattantak be, azok csak simán gyengék, fejlődésképtelenek, lusták tanulni, a sérült egójuk foglyai stb.
2020. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
alakulok..:DDD
2020. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!