Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van rendben, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendben, ha nem a nálam idősbb lányokra vágyok? 27/F

Figyelt kérdés

Sose volt még párom, sőt még randim se sajnos, pedig szerettem volna. Voltak nagyon mély időszakaim, amikor nem volt munkám, és iszogattam néha, akkor egyáltalán nem volt csoda, hogy nem sikerült semmi például. Illetve egyetem, és gimi alatt inkább féltem a lányoktól a rossz tapasztalataim miatt.


Most perpillanat van munkám, amit szeretek. Nem keresek jól, de talán nem ez a legfontosabb. Az élet egyébb területein is összeszedettebb vagyok, mint egy éve például. Ezt inkább csak bevezetőnek mondtam.


Egy kollégám, aki pár évvel idősebb nálam, azt mondta, hogy próbálkozzak inkább idősebb nőknél. De valahogy én nem rájuk vágyok. Inkább az egyetemista lányok, vagy, aki épphogy befelejezte az egyetemet, az a koroszály jön be. De egy aranyos a gimi végén lévő lánnyal is szívesebben ismerkednék egy harmincas nőnél. Ha túl komolytalan libuskába botlanék bele, akkor megköszönném az eddigiket, és továbbállnék. Vagy ez így hülyeség, és a haveromnak van igaza?



2020. febr. 16. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Családot, és házat majd szeretnék ugyan, de most a házhoz még nincsenek meg az anyagiak, illetve személyiségben is fejlődnöm kell. Szerintem gyerekesebb vagyok sajnos a korosztályomnál, annak ellenére, hogy értelmes, és valahol komoly srác is vagyok. Tehát így kicsit kevésnek érezném magam a haver által leírt korosztály számára. És a fitalabbakkal érezném egy súlycsoportban magam.
2020. febr. 16. 22:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Szedjél fel gimis vagy egyetemista csajt, azzal ihatsz tovább.
2020. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néha, nagyon ritkán iszom a srácokkal a munkahelyről, de annyit egy 40-50 éves férfi, vagy akár nő is megiszik. Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy italozni szeretnék a párommal állandóan. Persze egy gyertyafényes vacsi, egy pohár borral az oké, de nem matt részegség vele együtt ...
2020. febr. 16. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtam én ilyet? Egyébként meg úgyis azt szedsz fel, akit akarsz, nem vadidegen emberek véleménye fog meggyőzni, gondolom.
2020. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség? Te döntöd el kivel szeretnél együtt lenni, teljesen mindegy a haverod mit mond.


Hogy miért a gimis-egyetemista lányok érdekelnek inkább, szerintem az az oka hogy kimaradt neked ez a korszak, kimaradtak a laza kapcsolatok és azért egy nálad idősebb nővel már komolyabb tervek lennének, amiket még nem szeretnél.


Laza alatt nem szexkapcsolatot értek, hanem hogy nem laktok együtt, nem együtt vezettek háztartást, hanem megvan hogy x időben találkoztok egy héten és nem görcsöltök a családalapításon vagy hasonló.


Lényeg hogy az csak rád tartozik kikkel szeretnél ismerkedni, és hogy milyen személyiségű és korú emberrel jössz össze.

2020. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekesebb vagy a korosztályodnál, akkor keress fiatalabbat, vagy kb ugyanannyi időset mint te, aki ugyanúgy gyerekesebb a korosztályánál. Végül is ez a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat együtt.
2020. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben van. De azok már nem lányok :P
2020. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!