Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnott noket imadom és olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnott noket imadom és olyan jó lenne lefeküdni eggyel de az a baj sehol nem lehet velük beszélni csak tarsekereson viszont én ott nem szeretnek fennt lenni milyen más mód van?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 06:29
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

1, beveted a lenyűgöző személyiséged /xd/ és ismerkedsz,

2, előveszed a pénztàrcàd és rosszlànyok,

3, kiírod gyk-ra, mert itt bizony az ilyen jellegű kérdésekre úgy harapnak a lànyok, mint ponty a kukoricàs csalira,

4, megkéred anyukàd, hogy segítsen ki,

5, megkéred a csajodat (ha van, hogy) segítsen ki.

2020. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Élőben?!
2020. febr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy én is imádom a felnőtt Nőket :)


27F

2020. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én is szeretnék.
2020. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 F
2020. febr. 18. 06:57
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nőként kérdezem

Miért nem jó a saját korosztály?

Észre vettem,a felcserélődést

Fiatal férfi idősebb nő

Idősebb férfi fiatal nő

és e kettő forditva


Lehet,hogy csak nekem fura ez?

2020. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem fura (40-es nő vagyok), és bár kapcsolatban állok, rendszeresen betalál a fiatalabb korosztály,egyre természetesebben kezelve ezt a helyzetet.


Kérdező, Te viszont nagyon fiatal vagy, nem tudom hány éves korosztályt értesz a felnőtt alatt,de 18 évesen esetleg egy huszonévei végén, harmincas évei elején lévő nőt tudsz meghódítani, bár ezt is kétlem.


Érdekes,hogy imádod a felnőtt nőket, annak ellenére,hogy sosem volt még ilyen kapcsolatod.Gondolom hallottál sztorikat erről és ezért vágysz utána.

2020. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából a 30-40koruli noket nagyon is érettnek és vonzónak talalom és magam sem ertem miért vagyok értük ennyire megzavarodva de nagyon jó lenne egyel lefeküdni
2020. febr. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!