Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Szóval fennáll egy olyan helyzet hogy fiatalabb koromban amikor még olyan 14 kötőjel 16 éves voltam mindig volt barátnőm ilyen egy két legfeljebb 8 hónapig tartott egy de folyton volt valaki akivel beszélhetek többnyire internetes kapcsolataim voltak sőt mondhatjuk hogy csak internetes kapcsolataim voltak csak az első volt olyan igazi de az sem tartotttovább két hétnél én mindig amikor kapcsolatom van szerelmes leszek még sosem szakítottam senkivel mégis már több mint 10 lány játszott az érzéseimmel mostanra már pszichiátriai szeretek kell szednem, nyugtatót És antidepresszánst nincs úgy igazán sínen az életem ilyen téren amit a nemrég történt öngyilkossági kísérletem sem könnyít meg,olyan sebet ejtettem magamon ami örökké megmarad de azért szerintem mégse olyan súlyos én nem szeretnék többet csak egy lányt akit szeretsz de eddig bárkit szerettem mind ellöktek maguktól még édesanyám is. nem tudom hogy hol találhatnék egy olyan lányt akit tényleg megéri szeretne és akit nem riaszt vissza hogy miket tettem magammal a legutóbbi lány miatt egy olyan lányt aki megérti, és átlátja a dolgokat és annyira befelé forduló mint én egy olyan lányt keresek aki nemcsak a barátnőm hanem a legjobb barátom és a partnerem is lenne az a baj hogy szerintem nagyon kevés ilyen lány vanpedig nekem hogy ilyenre lenne szükségem nem olyan válaszokat várok hogy keresd a könyvtárban bármilyen rendezvényen vagy a baráti körödben vagy az által és nem is a helyesírásomkritikáját várom segítséget szeretnék kérni ahhoz mármint az érdekelne hogy szerintetek hol van ilyen lány hol lenne érdemes ismerkednie egy ilyen fiúnak mint én 19/f Nyíregyháza

2020. febr. 18. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz olyat találni aki felkarol és kivezet ebből a pöcegödörből, ahova belevetetted magad. Ezt neked kell megtenni. Majd amikor már lelkileg rendben vagy kereshetsz megértő barátnőt.
2020. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már rendben vagyok annyira épp arról szól a kérdés hogy társat keresnék de nem tudom hogy induljak neki
2020. febr. 18. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:

"Már rendben vagyok annyira"


És az nem elképzelhető, hogy tévedsz?

2020. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Na, akkor figyelj, bameg! Lefogadom, hogy élőszóban a büdös életben nem fogsz megismerkedni egyetlen jóravaló csajjal sem. Marad tehát a net. De ott meg írni kell, és minden csaj sikítva menekül az anyukája szoknyájához, ha meglátja a helyesírásodat.

Szóval keress valami utat, amin fejleszteni tudod magadat.

2020. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Részleges amputálás után lett vissza varrva a jobb kezem úgyhogy vagy a ballal írok vagy marad a hangalapú gépelés de bassz le úgy a jó
2020. febr. 19. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek az elhamarkodott ítéletért. Ha viszont így áll a helyzet, ne felejtsd el rögtön az elején közölni ezt a leányzóval, mert biztos lehetsz benne, hogy 100 emberből 101 azt gondolja, amit én.
2020. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyetlen lánynak kell a betölteni az életedben az összes emberi kapcsolat szerepét, az iszonyatosan nagy terhet rak rá.
2020. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!