Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és még nem igazán volt párkapcsolatom. Szerintetek kínos ez?

Figyelt kérdés
25 éves enyhén introvenrtált fiú vagyok, aki nagyon nehezen közelít lányokhoz. Tanulmányaim alatt részt vettem több nemzetközi eseményen, de egyszer jöttem össze egy lánnyal, akivel mondjuk 2 hónapnál több ideig voltam együtt. Életemben egyedül vele feküdtem csak le. Sokszor mondják ismerőseim, hogy többet kéne ismerkednem, bulizni járnom, de ott csak még feszélyezettebben érzem magam. Pedig nem tartom magamat egy teljesen hülye valakinek, nem sokára meglesz a mester diplomám is, mégis, ez a közeledés dolog nem megy nekem. Van esetleg valaki hasonló cipőben? Legrosszabb rémálmom, hogy egyedül öregszem meg, amit nyilvánvalóan nem szeretnék.

2020. febr. 19. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És tőlünk mit vársz?
2020. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínos, amúgy se lát senki a múltadba. Ha változtatni szeretnél, akkor azt a közhelyet lehet mondani, hogy tenni kell érte, tehát mint látható, mivel 25 év alatt nem történt semmi javulás ezzel kapcsolatban, nyitottabbnak kell lenni és ismerkedni.


Normális hogy tartasz ettől a helyzettől, mert idegen, de minél többet csinálod annál könnyebben fog menni. Próbálj meg barátkozással kezdeni, gyakorold a kommunikációt és élvezd a beszélgetést. Mivel befelé forduló vagy, a bulikba hiába mész - találd meg milyen események érdekelnek és ott ismerkedj.

2020. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ennek az oldalnak hála sok hasonló cipőben járó férfi irásait olvastam már, de te jóval intelligensebbnek tűnsz a többségnél, szóval idővel rendben leszel.


A kínosság miatt meg nem aggódnék a helyedben. Csak az kínos, amit te magad kínosnak érzel, mert a többi ember véleménye is ahhoz fog igazodni, ahogy te kezeled a helyzetet. (de persze nem is kell, hogy érdekeljen más véleménye)

Ha zavarba jössz, ha feljön a téma, akkor mások is kínosnak fogják tartani, ha viszont félvállról veszed a dolgot, akkor senki sem fog fennakadni rajta.


Amúgy nem is feltétlenül kell bulizni menned, van ezernyi más lehetőség is.

Pl túrázni szeretsz? Van egy rakat facebook csoport, ahol idegenek verődnek össze egy-egy útra, ahol találkozhatsz másokkal, vagy éppen el is kezdhetsz valami olyat sportolni, ahol vannak férfiak is, meg nők is (pl egy időben jártam kendozni, és ott volt férfi is, és nő is az edzéseken)


Igaza van a barátaidnak;több szabadidős tevékenységben kéne részt vened, de nyugodtan válasssz olyat, ami közben nem érzed feszélyezettnek magad.


Sok sikert!

2020. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 15 éves korom óta eéjárok bulizni, a legtöbb "marhaságban" benne voltam és vagyok a mai napig. A csajok mégsem jöttek valahogy... Igaz egy hosszabb (3 éves) párkapcsolatom volt már, de azon kívül semmi. Se egy futó kaland, se egy egyéjszakás, de mégcsak nem is csókolóztam exemen kívül senkivel soha. Szóval ez nem megoldás az biztos. :(
2020. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én jó pár csajjal smároltam, de most érted az hol számít. És itt most reszeg bulikrol beszelek. Regebben meg az is hiányzott, de most mar ugy vagyok hogy inkabb egy valaki legyen, akiben megbizhatok es o is megbízhat bennem.
2020. febr. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!