Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti észreveszitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti észreveszitek egy férfin, ha nem volt még dolga nővel?

Figyelt kérdés

Kell idő hozzá, vagy azonnal levágjátok?


Mit éreztek olyankor?


2020. febr. 19. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyből. Nem tudom miből, de egyből, az ilyen férfiak valahogy "furán" néznek a nőkre.
2020. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egy csomó önkéntelen metakommunikatív jelzésből észre lehet venni. Összességében ordít az ilyenekről, hogy számukra nem természetes a női társaság, és már pusztán a női JELENLÉTTŐL az egekben van az adrenalinszintjük. Hogy egyéb hormonokat ne említsünk.
2020. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mert nincs rádióaktív kisugárzásuk, akik már dugtak, azok jártak Pakson. :D
2020. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is sokszor észrevehető. Nem mondom azt, hogy mindig, vannak, akik jobban "titkolják", valakiknél kell egy kis idő, amíg ez az érzés megfogalmazódik bennem, de sokan vannak, akiknél rögtön levágós. Nem tudom, miből, egyszerűen csak érezhető. Szerintem. Mondjuk én nem vagyok ebben olyan profi, hogy sose tévedjek, van egy kollégám, akiről azt gondoltam, hogy tipikus incel, minden, de tényleg MINDEN nőnemű kollégára úgy néz, mind aki ott helyben meg tudná dugni, folyton dadogva beszél velünk, annyira zavarban van a közelünkben, aztán amikor mellettünk áll, folyamatosan a zsebében a keze, mintha valami merevedést akarna rejtegetni, szóval tök gyanús, aztán kiderült róla, hogy amúgy valami 8 éve kapcsolata van, együtt is élnek, és már eljegyezte a lányt meg minden. Szóval azért nem feltétlenül hibátlan ez a megérzés, nyilván senkinek sincs a homlokára írva, de igenis vannak olyan jelek, amikből meg lehet próbálni következtetni az ilyesmire.


Nem érzek semmit, nem érdekel mások magánélete. Az ő dolga, hogy így alakult a helyzet, nem tudhatom, hogy ez szándékos döntések sorozata miatt van így vagy egyszerűen csak peches. Amíg engem nem próbál meg betámadni, addig nem foglalkoztat a kérdés.

2020. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Valakin észrevehető valakin nem. A csendes, "senkihezsemszólokésállokasarokban" egyedül típusú embernek biztos nem volt...
2020. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exem elmondása szerint, rajtam pont az ellenkezője látszott. Mielőtt összejöttünk volna, ő teljesen abban a hitben volt, hogy nekem már csomó csajom volt, meg bármilyen nőt megkaphatok. Ennek ellenére előtte még csak nem is smároltam senkivel. Egy nyomorult randim nem volt, nem hogy barátnő(i)m.

Szóval azt hiszem én jól tudtam titkolni.

És egyébként lehet a csendben, sarokban ácsorgó "furasrácnak" is volt már nem egy kapcsolata.

Több olyan volt osztálytársam is van, akik a középsuliból kikerülve "megtáltosodtak" és mindegyiknek szinte egyből lett csajuk, pedig gimi alatt végig "csicskáztatva" voltak.

Szóval szerintem ez nem észrevehető dolog.

2020. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

Lepődtem már meg párszor - mindkét irányba. :)

2020. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Látni a képén.
2020. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretik azt hinni, hogy igen. Mint ahogy a férfiak is ránézésre megmondják, hány csávóval volt a nő.. Közben meg..........
2020. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!