Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valahányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valahányszor megtetszik egy csaj, mindig kiderül róla, hogy diplomás, sikeres lányról van szó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a sikert/intelligenciát önmagában nem a diploma méri, de ezek a lányok a karrierjükben is sokat elértek és habár nekem is van diplomám, de nem tudtam vele elhelyezkedni ezért alja munkát vagyok kénytelen végezni. És valahányszor kiderül, hogy az x. csaj is ilyen sikeres, tanult ember én pedig egy lúzer senki vagyok baromi rossz érzés, mert alapvetően nincs diplomafétisem ellentétben sok nővel (akiket amúgy is inkább az egzisztencia érdekel), de valahogy mindig ilyen csajoknál lyukadok ki és baromi kellemetlen mindig ezzel szembesülni, hogy a kedves, intelligens és egyben csinos lányok mindegyike sokra vitte és ismét nem illünk össze (természetesen nem az én elhatározásomból).

2020. febr. 19. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
És ez miért baj neked? Vagy a csajok kosaraznak ki mindig?
2020. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: Igen, ők utasítanak el miután elárulom, hogy én is xy egyetemre jártam, de nem tudtam vele elhelyezkedni így most xy gyárban dolgozom kevés fizuért. Pedig marhára nem érdekel, hogy ő maga diplomás-e vagy sem viszont mindig ilyen lányokra lyukadok ki, hiszen első körben csak a külső fog meg engem is második körben pedig az intelligens, kedves intellektus.
2020. febr. 19. 18:28
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Szóval már az is baj, ha egy lány diplomás???


Te lúzer, miért nem mész dolgozni? Vagy állsz be rendőrnek vagy katonának?

2020. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert a lányok okosak. :)
2020. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Mert egyre jobban a nők törekednek a sikerre.

Sok férfi kortársam(tisztelet a kivételnek) el van a semmibe,el van ami van,nem törekszik nem teper.

Rengeteg ilyet látok.

2020. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Pedig semmi különös nincs egy diplomás lányban, 12 egy tucat.
2020. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Te lúzer, miért nem mész dolgozni?"


Te lúzer, miért nem olvasod el újra a #2-es kommentem? Leírtam mindent benne csak szelektív az agyad.

2020. febr. 19. 18:56
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

7.-re.


Olvastam. És szerinted, diplomával a gyárban...gondolom a soron...az nagy meló ám! Attól benedvesednek a csajok.

2020. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8: Jó akkor folytassuk a szövegértést:


"...de nem tudtam vele elhelyezkedni..."


Tehát nem jó buliból dolgozok a gyárban függetlenül attól, hogy a lányok mire nedvesednek.

2020. febr. 19. 19:33
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

9.-re.


És a gyár helyett nincs más, mi? Sereg? Rendőrség? MÁV? Posta?...

2020. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!