Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésében sikertelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésében sikertelen, előnytelen külsejű férfiak ha összeszednek egy csúnyácska lányt, mert csak az jut nekik, szégyellik a barátaik előtt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Azonnal Szibériába költöznek vele
2020. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobban, mint a csúnyácska lány a ronda pasit.
2020. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy újdonság neked, amit írok, de soha nem jönnék össze olyan nővel, akit nem találok vonzónak. Ha pedig vonzónak találom, akkor az én szememben ő nem csúnya. Logikus, nem?
2020. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Tudod ha beleszeretsz valakibe azt te nem fogod csúnyának látni. Sőt! Lehet a világ legtorzabb gnómja is (kis túlzással) de akkor is szépnek fogod tartani és vonzódni fogsz hozzá.

Magyarán a kérdésed, egyszerűen mgfogalmazva egy faßzság!

2020. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet valakinek annyira szeretethiánya, hogy mindegy ki, csak legyen valaki.
2020. febr. 19. 20:59
 6/15 A kérdező kommentje:
Sokan megalkuvók, nem mindenki csak azzal jön össze, aki nagyon tetszik neki, szereti stb.
2020. febr. 19. 21:00
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindenféleképp büszke lennék rá, akit szeretek azt szépnek látom. :)
2020. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit a kèrdező ír abban az esetben nincs szerelem de mèg csak kedvelni sem kedveli szimplán mert más nincs. Az ilyen kapcsolatok nem is fognak működni szóval vège lesz igyis ugyis.
2020. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább nem kellett senki, ha olyat nem találtam aki tetszik. aki meg tetszik, avval nem bújócskázok. ha meg másnak nem tetszik, az nem a mi bajunk, én magamnak akartam nőt, nem a haverjaimnak:)
2020. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaim, így nem lenne mit szégyellni. Amúgy meg ha ezt az opciót választom, akkor az én ügyem, döntésem.
2020. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!