Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem próbálkozom komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem próbálkozom komolyabban ismerkedni attól még van esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Régebben próbálkoztam főleg neten, de csak a csalódás. Meg élőben is. Szeretnék barátnőt, de néha ahogy viselkedne teljesen kiábrándulok belőlünk, nagyon sok felszínes van, meg annyira erősködnek azon hogy legyen barátjuk, vége a kapcsolatuknak akkor egyből mást akarnak. Nagyon kiábrándító ez szerintem. De persze vannak kivételek szerencsére.


Már elfáradtam a sok próbálkozástól, így 0 az esélyem? Eddig még nem volt kapcsolatom.


2020. febr. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezt hogy kell elképzelni? Mikor próbálkozol és ők igent mondanak, mert ugye nagyon erősködnek, hogy legyen barátjuk, akkor kiábrándulsz belőlük és offolod őket? :D
2020. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem próbálkozol, sose jutsz puncihoz és szüzen halsz meg.
2020. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dehogy is nekem ilyen lány nem kéne, hogy csak azért jön össze velem hogy legyen valaki, aztán lelép ha talál jobbat. Tudok ilyen lányokról.


Én őszinte, mély kapcsolatot szeretnék.

2020. febr. 19. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig a társ találásban hiszek. Szóval ha tetszik egy lány akit spontán megismersz valahol,(Munka,hobbi,bolt,tömegközlekedés) megpróbálod megszerezni akkor igen.

Ha nem görcsölsz rá akkor igen.

2020. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem tarts szünetet és ne erőltesd. De ettől legyen nyitva a szemed, hátha olyat látsz, amiért érdemes tenni :p
2020. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, nekem írhatsz. 19/L
2020. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, vannak még csodák, ritkán. Annak se nagyon jön össze, aki próbálkozik.
2020. febr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!