Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van olyan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van olyan párt találni, akinek nem a szex a fontos, hanem az, hogy egymás lelki társai legyünk, belsőleg összepasszoljunk és jól érezzük magunkat egymással? 19/L

Figyelt kérdés
Aszexuálisnak nem nevezném magam, mert csókra ölelésre és pettingre vágyom, de magára az aktusra egyáltalán nem, ezért még nem próbáltam és nem is tervezem. Volt már egy barátom, akivel 1 évig együtt voltam, ő elfogadta volna az álláspontomat a témával kapcsolatban, nagyon ragaszkodott hozzám, ezért biztos vagyok benne, hogy ez évekkel később sem szült volna konfliktust közöttünk, de a hozzáállása annyira siralmas volt egy csomó dologhoz, és olyan kényelmes, lusta volt, hogy egy idő után egyszerűen nem tudtam férfiként tekinteni rá.

2020. febr. 20. 11:18
 1/10 Fruzs33 ***** válasza:
34%

Nekem sikerült ilyet találni.

Nem lehetetlen,de nem is könnyű megtalálni.

19\L

2020. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Kamu.
2020. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

#2-es válaszoló írta.. ne aggódj emiatt, jön amikor jön..

majd a Jóisten összehozza ezeket szerencsésen.

A jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása.

Szóval tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön.

2020. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"de a hozzáállása annyira siralmas volt egy csomó dologhoz, és olyan kényelmes, lusta volt, hogy egy idő után egyszerűen nem tudtam férfiként tekinteni rá"


Oké és mégis mit vártál? A férfiak részéről meg azt fogod kapni, hogy a hozzáállásod annyira siralmas eyg csomó dologhoz, és olyan kényelmes, szexmentes, hogy egy idő után nem tudnak rád nőként nézni.

A legtöbb embernek fontos, hogy a másik lelki társa legyen, passzoljon ÉS ehhez jön a szex is. Aszexuálisként ideje lenne elfogadnod, hogy annyira azért nem válogathatsz...

2020. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Férfiben nem találsz ilyet.
2020. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudtál rá férfiként tekinteni közben meg herélt fickót keresel? Te aztán tipikus nő vagy. :D
2020. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez szerintem is abszurd. Előbb találsz ilyet nőben, mint férfiban. Vagy bármiben, de a hagyományos f4sz4gyerek férfiak között tuti nem.
2020. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert akarnak az ilyen kislanyok "ferfit" ha ok nem "nok"? Szanalom...


1 es nek meg talaltal egyelore... Majd ha 60 evet megelitek egyutt megemelem a kalapom, de erre kozel 0 eselyt latok.

26f

2020. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress olyan pasit, aki elfogad így, és türelmes veled. Viszont menj el pszichológushoz, hogy fel tudd tárni, hogy ez miért van így nálad, esetleg javítani tudj a dolgon. Ha szeret a párod türelemes lesz, és vár majd az első szexszel, és akkor is óvatos lesz veled. És ha te is szereted, akkor megadod ezt neki. Egy határozott férfi vágyna a szexre is. Ha az ágyban kiheréled az életben is olyan lesz. Vagy ha az ágyban nulla, lehet az életben is. 27/F
2020. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor neked egy haver kell, nem férfi vagy barát.Keress valami meleg csókát magadnak, normális férfi nem ragad le ennyin.
2020. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!