Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/240 anonim ***** válasza:
67%

Mivel egy műanyag világban élünk, ahol mindig az számít ki az úgynevezett "menő" meg "király arc" meg ilyenek... lehet. Nem szép dolog, kicsit sem erkölcsös vagy etikus, de a műanyag világba nem fogsz tudni beleilleni, a kérdés már eleve kizárja ezt.


Aztán az, hogy ez szándékos-e, mint nálam is, hogy egyszerűen nem is akarok beleilleni, mert még a hideg is kiráz tőle, vagy csak szeretnél, de nem tudsz, az itt mindegy is. Inkább dönts erről akarattal, a műanyag világgal nem veszítesz semmit.

2020. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/240 anonim ***** válasza:
56%
Ha prostihoz mész, annak az lesz a következménye, hogy prostifüggő leszel és soha többé nem fogsz normális nőknél kezdeményezni, mert a prostizás sokkal egyszerűbb. Ezt akarod?
2020. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/240 anonim ***** válasza:
64%
Én is járok prostihoz. Senkinek semmi köze hozzá. Nem óvszer nélkül szexelek. Így meg semmivel nem különb, mint ha egy éjszakással dugnék.
2020. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/240 anonim ***** válasza:
33%

#2


Ez csak maximum egyformán rossz azzal, ha próbálkozik még 30 évig és következetesen pofáraesik. Márpedig ennek sajnos nagy az esélye. Kivéve, ha beáll a "menő klónseregbe", de elnézve a kérdést ez nem opció.

2020. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/240 anonim ***** válasza:
89%
#4: Nem mondtam, hogy rossz, de ha valakit elutasít száz nő akkor annak a prostik magát a mennyországot jelentik és kb esélytelen hogy elkezdje majd vadászni a 101. nőt.
2020. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/240 anonim ***** válasza:
28%
#3 dehogynem. A prosti olcsóbb
2020. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/240 anonim ***** válasza:
84%
De mindenkinek van egy pont ahol beleun az egészbe, lehet az századik, ötszázadik, ezredik eset. Vagy mondjuk 4-5 ami komolynak indul, de hirtelen vége szakad logikátlanul vagy ilyesmi. Ezt nem lehet örökké csinálni. Még a legerősebb lelkiállapotot is kikezdi az állandó kudarcélmény.
2020. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/240 anonim ***** válasza:
72%
Fogyasztói társadalomban élünk. Nyugodtan fogyassz el 1-2 prostit havonta. Vagy ahogy jónak látod.
2020. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/240 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem maximum annyiban segíthet hogy "leteszteled" a férfiasságod, ami aztán vagy jól sül el vagy nem.


Lehet egy átlagos, flegma, unott prostira fel se állna rendesen, aztán abból csak még több gátlás lesz. De az is lehet, hogy segítene, bevezetne a "jóba" amivel viszont felállíthat egy hamis képet is, hogy téged mennyire kívánnak a nők, aztán a való életben jön a pofára esés.

2020. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/240 A kérdező kommentje:
Magamról soha nem fogom azt hinni,hogy kelleni fogok a nőknek.
2020. febr. 20. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!