Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki teljesen feladta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki teljesen feladta a tarskeresest es hajlando lenne valakitol segitseget elfogadni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdem fel adni.semmi esélyem.Az a baj ha lenne aki segíteni akarna akkor se mennék semmire mert elég luzer vagyok.Nem egyszerü. 30f
2020. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így névtelenül igen de amúgy nem és meg is vagyok így ahogy. :P
2020. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Élet része, soha nem fogom feladni max kisit hátrébb sorolom a fontossági sorrendben.


segítséget meghallgatom, aztán majd eldöntöm, hogy számomra hasznos e vagy sem, élek e vele vagy sem.

2020. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek? Ha el is mondja a szentenciát, akkor is nekem kell megtenni a lépést. Sok dolog rajtam múlik.
2020. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ongyilkossagot fontolgato baratnom meg adott egy eselyt, igen a Tindernek, es akkor jott a nagy szerelem. Jol kell csinalni. Es osszeomlas utan visszakuszni. Miert tarskereso? Mert annyira szeles reteg hasznalja mar, nemcsak a selejtje, hogy ennel hatekonyabb mod nem letezik.

Ha nincs sors keze, lotto otos, meg is lehet halni ugy, hogy nem sikerult.

Ezekkel a tarskeresokkel XXI. szazadban valoban adott minden esely.

2020. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Timder csak egy esetben működhet férfiként, ha a kockahasad mutogatod
2020. febr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kockás a hasa, csak dolgozni kell érte, hogy látszódjon. Szóval ez speciál nem egy ördögtől való dolog ha sok matchet akarsz.
2020. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!