Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinteted mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteted mi az oka annak, hogy ennyien 20-on vagy akár 30 fölött nem találnak párt és még soha nem is volt nekik?

Figyelt kérdés
Rengeteg az ilyen kérdés...
2020. febr. 21. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
A picsogó hisztikéző hópihékre gondolsz? Kettőt találhatsz..
2020. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez kagalabb annyira összetett kérdés mint a bálnák vándorlása és szaporodása
2020. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
millió dolláros kérdés. A válaszra én is kíváncsi volnék.
2020. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Nincsenek olyan sokan. Csak pár selejt hisztizik
2020. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy az emberek már nem személyesen ismerkednek, mint ezelőtt 15-20-25 éve... hanem átvette az internet, ami által csomóan nem találják a helyüket...
2020. febr. 21. 21:55
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ennek mindkét nemnél más okai vannak.Az első sajnos a külső.Pl lányként én is esélytelen vagyok,mert olyan hibáim vannak,amiket alapból nem fogad el a társadalom stb.Pasiknál ugyanez.Ha nincs pénzük,nem izmosak,nem azt mondom,hogy lehetetlen,de nagy hátránnyal indulnak.Legalábbis abból következtetem,amit a környezetemben is látok.A másik,hogy akár a felnőttek,akár a tinik is de hihetetlenül visszafogottak,és nem igazán mernek ismerkedni,vagy mert sokan bántották őket,és tartanak az újabb sérelemtől,vagy szimplán nincs önbizalmuk.Harmadik talán az,ha valaki annyira a karrierjére koncentrál,hogy nem ezt helyezi a középpontba,bár itt szerintem ez a legritkább...
2020. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Milyen olyan külső hibád van amit nem fogad el társadalom
2020. febr. 21. 22:04
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Az illető problémájára vonatkozóan lehet:

betegség, éretlenség, csak kamu, csak szexelni akar mindenkivel, lelkibeteg, válogatós, érzéketlen, agresszív, önbizalomhiányos, feldolgozatlan pártalálási problémák...

2020. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek általában lenézik azokat, akiknek nulla sikerük van a nőknél, így nyíltan nem lehet erről beszélni. Logikus, hogy ezen az oldalon felgyűlnek az ilyen témák az anonimitás miatt. Élőben azért másabbak az arányok.
2020. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Élettársam jóképű férfi, normális kiállással, empatikus, kedves. Előttem kb. egy barátnője volt (majdnem 30 évesek voltunk, amikor összejöttünk). Nem volt önbizalma, amikor randiztunk iszonyatosan izgult.

Csodálkoztam, hogy egy kiállású férfi hogyhogy még egyedülálló.

Több oka is volt, családi, a környezet ahol felnőtt (macsóskodó férfiak gyűjtőhelye a falu ahol élt), nagyon rossz párkapcsolatokat látott a környezetében, olyanok tetszettek neki, akik foglaltak voltak, vagy nemet mondtak, szerintem eléggé el volt nyomva a tesói által gyerekkorában, és még sorolhatnám. Egyik testvére egy himsoviniszta, előnytelen külsejű, tahóskodó férfi, na neki soha nem volt barátnő problémája. Ő többször homokosozta le élettársamat, amikor tini volt, mert nem tudott csajozni.


Hát így nem csodálkozom, hogy egyesekből 30 éves korukra minden önbizalom kiölődik.

2020. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!