Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baseball sport a hobbim 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baseball sport a hobbim 27 vagyok Pro játékos szint a célom Nem tudom hová mennyek ismerkedni Internet szóba se jöhet Tudtok adni tippeket?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm mindenkinek

az építő válaszokat

Szerintem van közös ügyünk

Ha másnak is van ilyen gondja



2020. febr. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez senkit nem érdekel.


Van saját lakosod? Vagyon?

2020. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27 évesen ez már kicsit elkésett dolog, esetleg az ilyen "Megye 4" jellegű csoportokban lehetséges. A legtöbb baseball-játékos a 30-as éveiben már veterán, te pedig majdnem annyi vagy.
2020. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy könyvesbolttal kezdj, és kérdezd meg, merre találod a helyesírási könyvet.
2020. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyűjts egy kis dellát, aztán irány a Yankee Stadium, ott biztos akad baseball iránt érdeklődő csaj.
2020. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!