Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen pangás tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen pangás tinderen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy az alkalmazás, senki nem jelöl be, nincsenek parjaim, ennyire nem használják a nők ezt a tindert?
2020. febr. 23. 10:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem pörög rendesen.
2020. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Veled lehet a baj
2020. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Küldd el magadról a képeket, amikkel fenn vagy és nőként megmondom mi a baj.
2020. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
A tinder tiszta kamu. Feltettem magam 2 hete, volt 1-2 matchem. Utána letöröltem magam, mert nem írtak vissza. Pár napja újra feltettem magam és ugyanaz matchelt be, aki előzőleg nem írt vissza, persze másodikra sem írt :D Hülyeség az egész :D
2020. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ja, biztos a tinderrel van a baj... xd
2020. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
A tinderen számít, hogy hogy használod. Ha túlságosan leszűkíted és mindenkit jobbra húzol, akkor hátrébb fog sorolni és kevésbé jeleníti meg a profilodat. De ne a match miatt aggódj, sokkal rosszabb az utána lévő része. Undorító légkör az egész, az emberek annyira személytelenek hogy beledöglesz mire valakivel tudsz rendesen beszélni. Én eddig egy lánnyal nem futottam össze, akire azt mondanám, hogy kedves. És senki nem fog elköszönni tőled, vagy szólni hogy most megy, és tőled sem viszonozzák ezt, az a szokás hogy random ghostol és ott hagy, majd ha amikor úgy gondolja 3 nap múlva ír valamit. Ja és kb mind full lazán hazudik. Kicsit távol áll tőlem, de ott szinte egyedül vagyok ezzel :D
2020. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Gyászok vagytok srácok ... nembaj. nem való nektek a tinder, csak be kéne tudni ismerni.
2020. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jajj istenem megint egy gyakorikerdesekes faroklóbáló. 😂 Fiam most nem erről volt szó hanem az ott lévő általános értékekről, ami a te iq-dhoz már túl komplex. Meg majd pont rólad hiszem el hogy mennyire nagy császár vagy ha vasárnap délben ezt az oldalt bújod. Na ez a torz énkép jellemző ott is, amiről beszéltem.
2020. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, normális embernek tényleg nem való.
2020. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Megnézném 74% mit tudsz felmutatni az életben :D
2020. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!