Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves Tindert használó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves Tindert használó lányok, miért nem válaszoltok, ha írok nektek match-elés/párba állás után?

Figyelt kérdés
A húszas éveim vége felé járok és Budapesten keresek lányt. Rengetegen használják itt a Tindert, de mégsem jön túl gyakran match, pedig jók a képeim és a profilomban lévő leírás is. Miután párba állok valakivel, mindig érdekes kérdéssel, kedvesen nyitok, de az esetek többségében nem jön válasz. Ha kialakul beszélgetés, a lányok nem nagyon kérdeznek vissza és találkozásig így nem lehet eljutni. Értelmesnek, kedvesnek tűnő lányokat húzok jobbra komoly kapcsolat céljából, de sajnos azt tapasztalom, hogy nem sok értelme van az alkalmazásnak, mert nem írnak vissza és nem akarnak chatelni.
2020. febr. 23. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Unatkoznak és csak szórakoznak.
2020. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
28N vagyok,nem keresek part mert mar van de ot pl neten ismertem meg. Az elozot meg tinderen,ha gondolod es kuldesz kepernyofotot elmondom a véleményem a profilodrol.
2020. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Valami nálad hibádzik mert pesten még a csajok írnak rá az emberre...
2020. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
ahogy az #1 írta, emellett ego tuningolásra használják. Jól esik nekik a match, de ennyi, nem akarnak semmit.
2020. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem kötelező 1000 sablon/rohadt unalmas/kínos üzenet után az 1001. ilyenre is válaszolni. A folytatás is ugyanolyan szar lesz, van benne tapasztalatom, mikor még megpróbáltam ezekre normálisan, kreatívan válaszolni.
2020. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Egy átlag tinderes csaj kap napi 10-20-50 üzenetet. Nyilván nem téged fog választani.
2020. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
#5. #6 akkor ha ekkora nyomás nehezedik rá, akkor még is mi a francért húzza balra az újabb palit? Nincs ideje az 1001. üzenetre válaszolni, de jobbra húzogatásra van ideje?
2020. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
#7 jav: miért húzza jobbra
2020. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem tudják, hogy lesz-e match?
2020. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olyan lányokra írok rá, akik külsőre tetszenek nekem. Több száz profilt jobbra húztam már. A profilommal semmi gond, több ismerősömnek mutattam már (lányoknak is) és mindenki azt mondta, hogy teljesen rendben van. Jönnek match-ek (bár nem túl gyakran), nem ezzel van a baj.


A baj az, hogy azok, akikkel párba álltam, általában nem írnak vissza, pedig kreatívan nyitok. Ha visszaírnak, akkor miattuk hamar "elhal" a beszélgetés, mert nem kérdezgetnek vissza.


Lehet, hogy az a gond, hogy ezeket a lányokat olyan sokan húzzák jobbra (még az átlagos külsejűeket is), hogy bőven válogathatnak a match-eik/párjaik között, így kiválasztják a 2-3 legjobb képű srácot és csak nekik írnak vissza? Plusz még az is fontos nekik, hogy legyen ott a srác profiljában a munkahely résznél, hogy a srác lehetőleg team leader legyen, minél magasabb pozícióban dolgozzon?

2020. febr. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!