Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen online társkeresőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen online társkeresőt, vagy egyéb, társkeresésre alkalmas helyet ajánlanátok egy 39 éves nőnek?

Figyelt kérdés
Én lennék az, aki épp társat keres, hosszú kapcsolat után több hónapja egyedülállóként. Olyan párt szeretnék találni, akit nem zavar, hogy nekem a gyerek téma nincs az étlapon (eü okok miatt), tehát vagy nem szeretne, vagy már van neki, csak elvált. Nem eltartót keresek magamnak, normális egzisztenciával és élettel rendelkezem, de ennyi idősen, úgy, hogy az utolsó randim kb 15 éve volt, nem tudom, merre induljak. Kérlek, adjatok tanácsot, hol érdemes az én koromban ismerkedni?
2020. febr. 24. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
43 éves nőként - számomra is szinte hihetetlen - a Badoon ismerkedtem meg a most már élettársammal.
2020. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Bármelyik társkereső ldalt választod, nagyon sokan fognak írni, és annak nagyon kis része lesz értelmes, komoly kapcsolatot kereső férfi. Ha ezeket el tudod viselni, akkor összejöhet valami egy idő után. Lehet, hogy sikeresebb lennél, ha inkább a tátsaságodat bővítenéd.
2020. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Tinderen elvileg komolyabb szandeku emberek vannak. Badoon konnyebb szexpartnert talalni, de attol meg komolyra is lehet esely.

Az eletben is vannak hazudozo, link pasik. Itt ugyan nagyon tomeny lesz minden, de ha kitartasz, ha nem engedsz az elkeseredesnek, akkor az esely is szazszorta nagyobb. Eleve mindenki ismerkedesi cellal van fent, nem kell puhatolni, foglalt-e. Es rengeteg ember, aki maximum szembejonne a zebran, itt valik megkozelithetove.

A leghatekonyabb mod a tarskereso. Sajat magad kitapasztalod, belejossz. Az elejen mindenki ugyetlenebb.

2020. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bar en fiatal vagyok es srac, de a hasonlo koru edesanyam Randivonalon ismerkedett meg egy jo vagasu, jo modu ferfival, es nincsenek rossz tapasztalatai nagyon. Szerintem a gyerek sem lesz problema, mert ebben a korban a ferfiak tobbsegenek mar van, vagy nem akar.
2020. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy. En a gyerek temat nem hoznam fel az ismerkedes fazisaban. Csak ha rakerdezne valaki, lennek oszinte. Bar negyvenesen is lehet szulni, korod alapjan nem csaladalapitasra vagyok kedvelnenek, viszont kimondva macsozo ellenerzest valthat ki. Mar a profilodon.
2020. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Követem a tippeket Bar én 31 vagyok 🤣
2020. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen csak szexet szoktak akarni:) De az se tudjuk miért:)


Itt különben simán összejöhet. A gyak népe sem különb a badoo vagy egyéb népek között, miután nagyban van átfedés.


Az biztos, hogy az egyik legbiztonságosabb ismerkedés a neten van, csak nagyon kell tudni mit akarsz. Mert vagy az van, hogy nagyon megtetszik valaki aztán pofára esés vagy egyáltalán nem tetszik, mert mondjuk nem tűnik elég érdekesnek, azaz nem azért mert láthatóan van valami kattanása, ezért lehet elszalasztasz egy jó alkalmat. A neten nem jön át olyan könnyen az ember természete mint élőben, de egy idő után már lehet kb tudni net alapján is kivel állsz szemben. A lényeg: időt kell magadnak adni, hogy tudjál keresgélni, nem kell megijedni sem a randitól, sem a szextől ha úgy adódik. Aztán majd alakul.

2020. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te még egész jó helyzetben vagy, én 31 éves férfi vagyok és 31 év alatt csak 2 randim volt mert sose érdekelt a randizás. Viszont most lettem kész a dolgaimmal és úgy érzem eljött az ideje, szóval sok sikert mindenkinek aki így van ezzel. :D
2020. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.Amikor én irok ki kérdést a társakereső oldalak kapcsán,akkor az összes nő szinte egyertelműen azt irják,hogy ők bizony semmi ilyet nem használnak,mert csak rossz tapasztalataik vannak ezek kapcsán.


Most akkor nők akik 30+ ?!Hasznaltok tarskereső oldalakat vagy sem? 33F

2020. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különösebb különbség a társkereső oldalak között, talán az egyetlen ami mégis különböznek, hogy a fizetős oldalak, a pénz miatt, kiszűrik a leglinkebb, legkomolytalanabb alakokat (ez férfiakra és nőkre egyaránt igaz).


Amúgy rendkívül egyszerű dolgod lesz, ha képes vagy azt a hibát elkerülni, amit a nők rendre elkövetnek: fejükbe száll a látszólag végtelen férfiválaszték és beképzelik maguknak, hogy sokkal jobb pasit is kifoghatnak, mint amire reálisan esélyük van. Ha el akarod kerülni, hogy egy-egy dugás után a férfiak köddé váljanak, akkor a saját ligádban lévő férfiakkal állj szóba és meg fogsz lepődni, mennyi értelmes, komoly kapcsolatra vágyó férfi közül válogathatsz. Azok a nők, aki a komolytalan, csak szexre hajtó alakokra panaszkodnak, mind -kivétel nélkül- ugyanarra a pár ultrajóképű kűrójanira pályáznak, akik ezeket az oldalakat arra használják, hogy hetente megránthassanak egy-egy újabb nőt.

2020. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!