Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan ajánlottátok a CHAT.hu-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan ajánlottátok a CHAT.hu-t, de nekem nem jött be. Van más olyan oldal, ahol lehet értelmes, érett, felnőtt emberekkel beszélgetni, és nem a gügyögés megy?

Figyelt kérdés
Azt láttam, miközben nézegettem, hogy miket írnak egymásnak a chat.hu oldalon, hogy tiszta óvoda. Megy a féktelen pofázás, de semmi értelme sincs az egésznek. Van olyan oldal, ahol 30-40 éves , főleg nőkkel lehet chat-elni, értelmes dolgokról, ahol megosztják egymással gondolataikat, és nem csak a megúhzom a hajad, és jujj, de csúnya fiúcska vagy, színvonalon megy a társalgás?
2020. febr. 25. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Te mehetsz akárhová, az átlagon aluli szoc képességeiddel nem sokra fogsz menni!
2020. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te egy csodálatos ember vagy!
2020. febr. 25. 08:58
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed alapján lejön, hogy egy hisztiző kis bohóc vagy .
2020. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Te viszont nagyon kedves vagy, és biztosan remek ember!
2020. febr. 25. 09:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán működnek a csetek manapság. Kevesebb hely van, kevesebben látogatják és azok is sajnos többnyire fiatalok.
2020. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a neten már nagyrészt ez megy. Élőben kell megpróbálni, vagy esetleg tematikus fórumokon, ahol értelmes az alaptéma.


Egy neten, tükörben szelfizős, csücsörítő, Kalvin Klein cicagatyában pózoló, 30 körüli csajtól ne várj mélyenszántő beszélgetést. Pl. Tinderen ez a 90%-uk. 29f

2020. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az ilyen, hogy Tinder meg Badoo, már gondolni sem gondolok rá. Igen, valójában nem írtam, de 40 feletti vagyok, és tulajdonképpen az sem teljesen igaz, hogy az idősebb férfiak jobban találnak maguknak fiatalabb nőket, mint forditva. Nem mintha erre vágynék. Egyszerűen csak keresem a lehetőségeket, ahol olyan emberekkel lehet beszélgetni.

Teljesen véletlenszerű módon néha "összetalálkozok" olynokkal, akikell folyamatos, hosszú időn át tartó kapcsolat alakul ki, akár úgy is, hogy nem ismerjük egymást, de sajnos ez ritka.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de azért is írtam ide, hátha valakinek van ötlete. Igazából a tematikus fórumok jók, de ott is inkább a kérdezz-felelek megy, és az emberek nem beszélgetni akarnak, mármint nem ismerkedési szándékkal. Ahogy én észrevettem. Van pár fórum, ahová rendszeresen , vagy kevésbé rendszeresen írogatok, de még sosem volt olyan, hogy levelezésbe ment volna át a beszélgetés.

2020. febr. 25. 09:58
 8/16 anonim ***** válasza:

Ideje lenne leakadni a netről és megpróbálni élőben is az életet. Van hobbid? Menj az által közösségbe, klasszisokkal több esély van normális emberrel találkozni, akivel közös dolgaitok is vannak.

31n

2020. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Én mostanában elkezdtem az ún. penfriend oldalakat látogatni. Ha jól beszélsz angolul, például, mint én, ott is lehet ismerkedni egy csomó érdekes emberrel, különféle kultúrákból. Bár ide is kell a türelem, mert kevesen aktívak, illetve vannak, akik pénzt kéregetnek, de például évekkel ezelőtt egy afrikai lánnyal leveleztem és tök érdekes dolgokat tudtam meg az ő életükről. Ja és persze nyelvtanulásnak, fejlesztésnek sem utolsó a dolog. 29f


Én például most itt vagyok fenn:

[link]

2020. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 8/9 :

Van, vagy annyira nincs. Szeretem a számítógépeket, autókat, lakóautókat, és sok minden mást is.

Hol van szerinted a lelőhelyen azoknak a 30-40 közötti nőknek, akiket érdekelnek az autók. Szívesen kijönnek egy gyorsulási versenyre, de ugyanakkor szeretik a romantikus vacsorákat. Ha rossz idő van, akkor nem otthon gubbasztanak, vagy legalábbis nem mindig, de nem záják ki, hogy a plázában nézzenek körül, igyanak egy kávét, üditőt, esetleg egyenek valamit, miközben a párjukkal beszélgetnek. Akik nem félnek, ha 50km/h-nál gyorsabban megy az autó, és amúgy a vezetéstől sem félnek. Akikkel lehet kirándulni, de nem igényük az 50 km-es gyalogtúra, hegyre fel. Akik szeretnek megnézni érdekes dolgokat, és ha azt mondom, hogy hétvégén Angliába megyünk, mert láttam egy jó utat, akkor nem rögtön az jut az eszükbe, hogy Márcisuban ott hideg van, és nem megyek csak nyáron. Egyáltalán. Olyan nők, akik 30-40 között vannak, és van szabadidejük, mert már felnőtt gyerekük van? Hol vannak ilyenek?

2020. febr. 25. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!