Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan mélyen a barátzónában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mélyen a barátzónában vagyok, hogy elhívott „randira”? Folytatás

Figyelt kérdés

Előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Március közepére hívott vacsorázni. Azóta még egyszer elmondta, hogy úgy tehetek, mintha a barátnője lennék (nem fogok).

Ismét szóba kerültek a párkapcsolatok, egyikünknek sincs jelenleg, volt több érdekes megjegyzése:

- ha fiatalabb lenne, ő is rám hajlana, biztos találok majd valakit, csak el kell adnom magam.

- minden a csomagoláson múlik, ő majd elvisz vásárolni, és akkor majd megfordulnak utánam a férfiak az utcán.

- kiégett, képtelen újra közel engedni valakit magához.

- ha 5 év múlva egyikünk se házas, elvesz.

Ezek alapján arra jutottam, hogy egyéjszakás kaland szintjén foglalkoztatom, főleg ha előtte mindent kipakolnék. Egyébként meg szeretne párkapcsolatot, csak nem velem, esetleg ha 40-hez közelítve nem találna jobbat.

Engem kizárólag komoly párkapcsolat érdekelne, amire az ő részéről velem sosem kerülne sor. Nagyon szeretek vele beszélgetni, kedves aranyos vicces fiú, viszont egyre nehezebben bírom a helyzetet, így arra jutottam, hogy valahogy le kellene építeni a kapcsolatot (ami nekem jobban fog fájni, mint neki).

Egyáltalán nem szoktam figyelmet kapni férfiaktól, azt hiszem én láttam bele többet, bár minden második mondata szándékosan kétértelmű szokott lenni.

Ha valaki volt hasonló szituban, vagy van bármi tanácsa, kérem, ossza meg velem!



2020. febr. 25. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezen nincs mit gondolkozni. "Megengedné", hogy eljátszd a barátnőjét, veled is beérné, ha nem talál jobbat 5 éven belül. Legyen már egy kis önbecsülésed. Élvezi, hogy bolondulsz utána, és játszhat veled a hülye megjegyzéseivel, de azért talonban tart arra az esetre, ha minden kötél szakad. Komolyan ez kell neked?
2020. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Használd ki a helyzetet. Menjél vele vásárolni; segítsen ruhát választani, nézzen neked jó parfümöt, frizurát, stb. Amikor már elég jó nő leszel, keresel egy feléd nyitó srácot.
2020. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a tippet!
2020. febr. 25. 18:33
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 Most lett számomra is világos, mit akar, nem ez kell nekem, ahogy írtam.
2020. febr. 25. 18:34
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Attól jl érezhetitek magatokat együtt, szórakozhattok, ahogy írták, "kihasználhatod" vagyis élhetsz az jánlatával amit a vásárlásra értett, de érzelmi energiát nem kellene ebbe fektetned, és ha megismerkedsz valakivel és komolyra fordul, akkor le kell építeni ezt a srácot.

Addig meg élvezd a figyelmet amit ad, de ne képzelj sokat bele, és húzz határokat, amiket jónak tartasz (legyen-e szex, flört, stb.)

2020. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 Ez így jól hangzik, viszont nekem nehéz elvonatkoztatni az érzelmektől. A másik oldalon pedig az áll, hogy minimális esélyt sem látok rá, hogy megismerkednék valakivel.
2020. febr. 25. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves aranyos vicces fiú


Ja, pont így jellemezném az ilyet. xD

2020. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4 A fentieket leszámítva az, a közös munkahelyünkön is mindenki kedvelte.
2020. febr. 25. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenkor érzem azt, hogy elveszett ez a világ. Hogy ilyenekért rajonganak nők. Egyszerűen undorító, te meg undorítóan buta vagy és naiv.


Biztos megkérdezted már magadtól, hogy hol vannak a rendes srácok?


Pedig ott vannak, igen ott az orrod előtt.


Nem látod?


Na jó, segítek: Ott a barátzónádban.

2020. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#5 Remek, segítőkész hozzászólás volt, köszönöm! Ha esetleg érdekel, nincsenek fiú barátaim, egyetlen egy sem, tehát senki sincs a barátzónámban. Az egyetlen buta itt te vagy.
2020. febr. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!