Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek közül mi számít igénytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül mi számít igénytelenségnek egy huszonéves nő esetében?

Figyelt kérdés

1. Mindig ugyanolyan egyszerűen hordja a haját. Soha nem göndöríti és nem vasalja ki.

2. Van hogy évekig nem megy fodrászhoz.

3. Soha nem sminkel alkalmakkor sem.

4. Soha nem hord egyberuhát.

5. Nem hord magassarkút, csak laposat.

6. Nem használ semmilyen arcápolót, bőrradírt, testápolót stb.

7. Soha nem megy manikűröshöz.

8. Természetesen hagyja a szemöldökét, csak néhány kósza szálat húz ki.

9. Szabálytalan a fogsora.

10. Nem hord fülbevalót.

11. Nem szőrteleníti az alkarját.

12. Nem használ parfümöt, csak ritkán.


Kort és nemet is írjatok. Köszönöm



2020. febr. 25. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, ha tiszta és ápolt.
2020. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Én őszintén szólva csak a 6-os pontot látom annak, nem kell ezerféle kenceficét használni, de legalább valamilyen hidratáló nem árt.


A 3-as ponthoz még annyit, hogy önmagában a nem sminkelés nem igénytelenség, de ha alkalomra elegánsan felöltözik valaki, szerintem az összkép nem harmonikus, ha legalább egy minimál sminket nem tesz fel.


Fogsor esetében függ a szabálytalanság mértékétől, de alapvetően a higiénia fontosabb.

29N

2020. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%

- Természetesen hagyja a szemöldökét, csak néhány kósza szálat húz ki.

- Van hogy évekig nem megy fodrászhoz. ...ez nem hinném , hogy túl jó hosszú távon főleg hosszabb hajnál ami karbantartást igényel.

- Nem használ semmilyen arcápolót, bőrradírt, testápolót stb.--> ez szintén probléma lehet még ha nem is 20-onévesen de később biztosan.

2020. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Véleményem szerint itt egyetlen pont sem árulkodik igénytelenségről. De ha ma az a trend, hogy aki természetes, azt igénytelennek tartják, akkor valahol rossz irányba megy ez a világ. Ha a lány tiszta, ápolt és van kisugárzása, akkor igazából az áhított nő modellt írtad le. Számomra a 12 pont egyike sem utal igénytelenségre. Úgy nevezném: visszafogott, természetes. A szabálytalan fogsor pedig nagyon aranyos is tud lenni.
2020. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
2,6,8,10,11(nyilván ez nem fekete és fehér),12.
2020. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
#4 vagyok, elfelejtettem: F/57
2020. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyik sem, de nem biztos, hogy rám kéne hallgatnod, mert én vagyok akkora igénytelen állat, hogy merészelek nem használni parfümöt, nem hordani fülbevalót, nem kenegetni az arcomat kenceficével és házilag elintézni az egészségügyi hajvágást ahelyett, hogy fodrászra bíznám magam.

21/L

2020. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem 2 naponta kell hajat mosnom, emellett nincs időm még göndörítgetni is.

2. Évekig rettegtem a fodrásztól, úgy elrontották a hajam, anyukám vágta. Hosszú hajnál egyáltalán nem látszik.

5. A magassarkú köztudottan tönkreteszi a lábakat.

6. Ha szép a bőre, felesleges.

7. Szerintem pénzkidobás.

8. Ha nincs összenőve a szemöldöke, semmi gond vele.

9. Volt fogszabályzóm, utána a bölcsességfog széttolta őket, még egyszer nem vállalom be.

10. Nincs kilyukasztva a fülem.

11. Szőke vagyok, alig látszik.

12. Nincs parfümöm, dezodort természetesen használok.

Alkalmakkor sminkelek minimálisan, elég béna vagyok benne, egyberuhákat pedig szívesen hordok lapos cipővel.


25/L


Összességében nem ezeken múlik, hogy igénytelen vagy-e.

2020. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Azért így huszonéves nőként eléggé bántó hogy valakinek egyátalán megfordult a fejében hogy ez igénytelenség lenne

Elmondjam mi az igénytelen? Ha valaki nem mossa meg a haját x ideig, ha nem fürdik, nem tartja ápoltan a körmeit(kéz, láb) ,nem mos fogat rendszeresen, koszos ruhákban jár( vagy lehet hogy nem látszik hogy koszos de hetek óta abban izzad)...és még sorolhatnám

Na ezek igénytelen dolgok

2020. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%

Én viszont egy bizonyos szinten mindet igénytelenségnek tartom. Nyilván az felesleges baromság, hogy az ember kicicomázza magát azért, hogy bemenjen 8 órát dolgozni vagy elmenjen meginni valakivel egy kávét. De azért alkalomadtán igazán lehet kicsit többet adni magunkra. Elég sok alkalom van azért ahová illik legalább egy kicsit kiöltözni. Ehhez meg hozzátartozik, hogy fújok magamra egy kis parfümöt meg csinálok valami kicsit mást a hajammal, felöltözöm kicsit nőiesebben. Ha mondjuk elmegyünk a párommal egy randira akkor már illik nem slamposnak lenni. Ezek nyilván szituációfüggő dolgok, nem arról van szó, hogy mindig össze kell rakni magadat ha kilépsz otthonról. De ezeket a dolgokat soha nem csinálni és gyakorlatilag semmilyen alkalomnál nem adni többet magadra szerintem kicsit azért igénytelenség.

Ami viszont szituációtól független dolog és igénytelennek gondolom az a szabálytalan fogsor (nyilván a mértékétől függ) illetve ha valaki semmilyen kozmetikai dolgot nem használ. Az lehet, hogy fiatalon nem látja kárát az ember de 35-40 körül szidni fogja magát, hogy egy hidratálót se kent soha magára. Hogyha magának le tudja vágni a haját akkor nem igénytelenség ha nem jár fodrászhoz, de az már azért igen ha semmit nem csinál vele és hagyja töredezetten meg elvékonyodottan lógni évekig.

2020. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!