Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem túlzás, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túlzás, ha a szülő megtiltja, hogy amíg nem lesz diplomájuk a gyerekeinek, addig nem lehet párjuk sem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 14:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, miféle szülő találna ki ilyet?
2020. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Az szerencsére ritka, ha általános iskolában szexuális kapcsolata van valakinek, de diplomához kötni a párkapcsolatot nonszensz. Súlyos probléma van a szülő fejében, és egész életére megnyomorítja a gyereket!
2020. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Iskolamániás, kontrollmániás agresszív...


Amúgy én vagyok, én 23,tesóm 21 és nem lehet semmi. Örülhetek, ha nem ver meg, vagy mérgez meg a jegyek miatt... Kutat, nem lehet sehova sem menni, jelentenek neki. Teljesen agybeteg a nő. Gimiben hónapolig nyugtatókkal mérgezett, hogy újra kitűnő legyek.

2020. febr. 27. 15:03
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
#3-as Feltételezem pszichiátriai problémád van. Mi a diagnózis?
2020. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

Az a túlzás, hogy lassan diplomás felnőtt ember létedre ezredszerre írod ki ezt, és még mindig nem fogtad fel a válaszokat, pedig ezerszer ugyanazt írta mindenki.

Innentől részemről annyi a véleményem, hogy pont azt kapod, amit érdemelsz.

2020. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Semmilyen pszichiátriai problémám nincs, cselekvőképes v a gy. A Xanaxozhat okat ez az elmeveteg magának iratja... Meg oda megy ilyenekkel, hpgy "nem tud aludni/tanulni a gyerek", mert este lesi a kupcslyukon mikor alszok el, vagy fel merészeltem kellni wc-re, nem magam alá pisilek.. Pszichiátriai beteg valaki, akkor anyám
2020. febr. 27. 15:58
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, mindenképp olvasd át többször amiket írsz, és az elütéseket javítsd ki mindig (régebbi kérdéseknél is sok volt). A te helyzetedben egyelőre nem engedhetsz meg magadnak ilyeneket, mert neked kifogástalannak kell lenned ahhoz hogy ne hasonlítsanak anyudhoz. Úgyhogy próbálj meg odafigyelni hogyan írsz. Állj ki magadért ezzel is.
2020. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Persze, ugyanolyan vagyok... Kit érdekel, kihez hasonlítanak...
2020. febr. 27. 17:14
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Erős túlzás. Szegény nagylányom 34 éves, és soha nem lesz diplomája.
2020. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Költözz el, keress munkát az egyetem mellett, és szakíts meg minden kapcsolatot az ilyen kontrollmániás pszichopata szülőkkkel.
2020. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!