Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenleg a 20-35 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg a 20-35 év közötti egyedülálló, viszonylag jól kinéző férfiak kB. hány százaléka keres komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én kB. 5-10-et mondanék, sajnos azt vettem észre hogy a többi csak szexet akar, és így komoly társkeresőként egyáltalán nem érzem könnyűnek a terepet. Más is tapasztal hasonlót?


24/L



2020. febr. 27. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy 100-ból kb. 1 lánnyal tudnék elképzelni komolyat, és 20-30 vonz annyira hogy belemenjek laza kapcsolatba vagy akár csak egy kiadós estébe vele. Ha olyanok sodródnak elém akikkel nem akarok komolyat, akkor nem akarok komolyat. Időm, egzisztenciám, stb van, szóval nem sietek sehova.

30F

2020. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban (is) rengeteg magányos férfi van, aki komoly kapcsolatot keres, de azokkal ti nem foglalkoztok
2020. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én mondok egy bő 90%-ot. Más kérdés, hogy nem akárkivel akarnak kapcsolatot, és ma a nők nagy része ugyanolyan önző és felszínes, mint maguk a férfiak. Ezért aztán sokan nem találnak párt maguknak. Ha valaki olyan, mint az előbb említettem, az azért, mert ha szép és gazdag párt keres, akkor neki is annak kéne lennie, ha meg nem az, akkor meg nagyon kicsi az esélye, hogy egy hozzá hasonló embert találjon. Tűt a szénakazalban...
2020. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, és a korral (tapasztalattal) ez a szám egyre csökken. Nekem elegem lett a nőkből, elviselhetetlen az összes. Tuti nem fogok vergődni velük.


30f

2020. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért más egy 25 és más egy 35 éves férfi.


Ekkorát ne általánosíts.

2020. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én sokáig komolyan gondoltam az ismerkedést, de a nők le se sz.rnak. Tele van a t.köm veletek, én már nem keresek komoly kapcsolatot, prostizok. És ez így is marad. 29f
2020. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok, a baráti köröm fele kb meg persze jómagam is.
2020. febr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem kell komoly kapcsolat, mert szeretek flörötlgetni, hülye lennék nem kihasználni a vonzerőmet.
2020. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Én szeretnék komoly kapcsolatot, de a Bp-i nők erre totálisan alkalmatlanok, a vidékiek meg rendszerint a világ végén is túl laknak kettővel. Én meg ezt tapasztalom már évek óta.

34/F

2020. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!