Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert olyan nehez baratnot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehez baratnot talalni?

Figyelt kérdés

34 eves vagyok jo korulmenyek kozott elek. 2db.sajat lakas pesten (.1ikben en masikban alberlo) munka ok semmi extra multinal penzugyes.

Es sorra patintanak le a randivonalrol tinderrol a velem egykoru vsgy fiatalabb nok akikkel tervezhetnek hosszuntavon.

40.esekkel talalkozgatok mert.nem vagyok fabol en sem de nem ertem miert nincs.sikerem.

Teny bulizni nem.jartam soha igy szukebb az osmeretseginkorom meg a helyek ahol ismerkedhetnek.

De erdekes mert meg az egyik pincer.csaj se fogadta jol a kozeledesem egy drababb etteremben ahova.heti egyszerasnem.egy kavera beterek.



2020. márc. 2. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
-.-"
2020. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy sugárzik rólad az intelligencia, ez biztosan elijeszti őket!
2020. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos ez a tapasztalatom nekem is. Hasonló körlmények. Az lehet a gond, hogy nem vagyunk egy leopárd tipusúak, és szerintem te sem hazudod le a csillaogs eget, csak magadat adod. Az nem kell nekik. Inkább mennek a nagypofás faszikhoz, akiktől aztán 3 év múlva elválnak, mert nem tudják őket elviselni, mint egy értelmes pasihoz, mert ez a kattanásuk. Az ilyen hivalkodókat szeretik. Persze a külső is számít. Most az a trendi, hogy legyen hajad, és min. 180 cm felett legyél. Különben esélyeid nagyban csökkennek. Aztán panaszkodnak, hogy sehogy sem jó az ágyban. Hát ezért nem lehet ismerkedni.
2020. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Még annyit tennék hozzá, hogy korfüggő is. tinik, és 30 alatt biztosan jobban megy. A tinik mindenkivel lefekszenek, akik egy kedves szót mondanak hozzájuk. A 40-es korosztály meg nagyon nehéz eset. Mindegyik bizalmatlan. Nem tudja mit akar. Csak csapong össze-vissza, és legtöbben inkább egyedül vannak. Pasi max. csak az ágyba kell, meg, hogy vacsorázni, utazni vigye őket.
2020. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
az-az írás... Kódfejtő kell hozzád! :D
2020. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagy az arcod.
2020. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nagy ocsem csak azokat a dolgokat amiket en tudok kontrollalni szok szepen gyarapodnak
2020. márc. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!