Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg fontosabb a kigyúrt test, minthogy okosabb valaki és jóképűbb de nem olyan férfias a teste? (érdemes elolvasni)

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy fiatal férfi vagyok. Nem vagyok lúzer szűz csávó voltam már nőkkel. Az arcomat külön is dícsérte már egy nagyon jó nő, meg úgy a megjelenésemet dicsérték már nők, az arcom férfias és jól is néz ki de a testem átlagos, nem vagyok izmos és kicsit zsíros is, magas sem vagyok, viszont emellett már fiatal koromban elit gimibe jártam tehát okosnak vagyok mondható. Viszont így sem voltam olyan sok nővel együtt bár nem csak 1-2 vel voltam de nem vagyok nagy csajozógép bár voltam pár nővel. És szeretem is a nőket. Viszont a konditeremben van egy csávó aki nem okosabb, sőt butább nálam, az arca se szebb az enyémnél, csak ő ki van gyúrva és csak emiatt szed össze több nőt nálam. Sokkal többet. A másik fickó vagy 15-20 centivel magasabb nálam (én 174 vagyok) és 110 kiló izomból. Ő se értelmesebb nálam, arcra se szebb csak magasabb és kigyúrtabb sőt a csajok is csak szexre kellenek neki, egy kapcsolata szinte véget is ér amint elkezdi de mégis mert magas és kigyúrt ugranak rá a nők, pedig nem okosabb nálam és arcra se szebb a csajok meg csak dugni kellenek neki. Tényleg fontosabb egy nőnek, hogy kigyúrt legyen valaki, lehet buta és átlagos arcú még akkor is ő kell a nőknek ha csak megdugni kellenek neki? Aki értelmesebb de nincs kigyúrva az ennyire hátrányban van még ha arcra szebb is? Mert én ezt tapasztalom. Egyébként 22 vagyok. És komoly kapcsolatot akarok de eddig csak szex jött össze a nőkkel.

2020. márc. 2. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Vajon hány itteni férfi jött volna össze hasonlóan kövér nővel? :O

2020. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az jött le, hogy túl sokat foglalkozol másokkal. Elveszi az erődet a nőzéstől.
2020. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Fiatalon mások a szempontok.
2020. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha ilyen butaságot kérdezel és te ezt tapasztalod az már régen rossz..Vannak csajok, akik egyáltálán nme i szereti k a kigyúrt, izmos pasikat. Én sem vagyok kigyúrt, de azert a ockahasam megvan, meg teszek azért, hogy "szép" legyek. Ezt javaslom neked is, ha úgy érzed, hogy izmos akarsz lenni, akkor gyúrjál, mert ez a férfias hiszti vagy gúnyos irígykedés egyáltálán nem menő, főleg 22 évesen...Zsíros vagy akkor étrendedre odafigyelni változtass amgadon legyen új hajad, stb. De legfontosabb, hogy magad elfogadd olyannak, amilyen TE vagy. És ne viszonyítgass... egy párkapcslatban nem az iskola dominál, illetve hogy ki okosabb, ki butabb, tudod van olyan, amit egy elit gimiben nem tanitanak meg ez pedig a jó duma, erre születni kell kisöcsém..én is elit gimibe jártam csajok vilag életembe körülugráltak iskola menője voltam, mert volt stilusom és jó dumám :D ezzel tudod korrigálni az izomtalanb tested. Szóval ez rajtad áll, ne legyél félénk, szólitsd le a scajokat, bár sztem ehez gyáva vagy, szóval elég egy insta , fb. üzcsi tűnjk érdekesnek aszemukben lassak h kedveled oket... ha kolcsonos szivesen dumcsizgatnak vld. ha nem akk igy jártál irj rá egy jobb csajra elobb utobb bepalizol vaalkit... persze ehhez kezdetnek megtenné ha nem hasonlitgatnád magad senkihez!
2020. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%

Igen, hisz ha külsőleg nem vagy adonisz akkor eleve szóba se állnak veled. Viszont ha kivagy gyúrva, akkor akár analfabéta is lehetsz, akkor is imádni fognak a csajok. Manapság a csajok trófeát keresnek, mivel lehet villogni instán... a belső értékekre senki nem kíváncsi. Úgyhogy nyomás a terem!

F

2020. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

"csak ő ki van gyúrva és csak emiatt szed össze több nőt nálam.Sokkal többet."

"sőt a csajok is csak szexre kellenek neki, egy kapcsolata szinte véget is ér amint elkezdi de mégis mert magas és kigyúrt ugranak rá a nők"


Azt írod, komoly kapcsolatot akarsz, de közben olyanokat irigyelsz, akik egyik nőt használják a másik után. Téged is csak a mennyiség érdekel, nem a minőség. Ha azt írtad volna, hogy milyen jó a Péternek, akinek 5 éves párkapcsolata van, és a barátnője szereti, becsüli és közös jövőt terveznek, akkor hihető is lenne, hogy komoly kapcsolatot keresel. Te viszont csajozógép akarsz lenni, ahhoz pedig semmi köze az eszednek, gyúrd ki magad. Az én párom pl. nagyon intelligens, 10 éve együtt vagyunk, és ő nem azt lesi, hogy a gyúrós Józsi hány nőt tud megdönteni.

2020. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

22 évesen több nős is volt, miközben a nagy átlag az 5 partner egy élet során! Ebben benne van a kondis haverod és az önfélék is, azért átlag. De azért érzed... Írd ki, legalább itt legyél őszinte, hogy te is csak futószalagon akarod bas2ni a jó nőket, és aztán eldobni, és mekkora gheciség, hogy a nőknek csak szexnél fontos a pasi teste. A mi ku.rvaanyánkat, hogy nem az agyad dugjuk a hüvelyünkbe.


Ti ezt még nem unjátok? Mert én nőként nagyon.

2020. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért nem akarnék semmit egy magadfajtától, mert kövér vagy, hanem azért, mert eleve nem kell olyan pár, aki "volt nőkkel" (qrt kapcsolat nélkül).
2020. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Részemről nem.


33N

2020. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
#8 a nők 99%-a is ezt teszi.
2020. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!