Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki pasiként nemcsakhogy szűz, de még a friendzone-ig se jutott el sohase lánnyal? Ha van, akkor hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Friendzone alatt (persze ki mit ért ez alatt) én azt értem, hogy igazi jófej lánybarátként ide-oda csavargott veled, együtt kávézgattatok meg csavarogtatok ide-oda, de semmi intimebb pillanat nem kerekedett ki a dologból. Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok létezik tőlem nagyobb antiférfi, hiszen én még odáig se jutottam el 27 évem alatt, hogy egy lánnyal egy intimebbet beszélgessek vagy eltöltsek egy közös - bármilyen - programot, amit külön-külön élvezünk. Az életkorotokat és az okát is írjátok le, légyszi. Köszi.

2020. márc. 2. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Jelen! :) Az oka? Nos, nem vagyok magas, izmos, jóképű, gazdag, bunkó, nem piálok, nem drogozok stb. Hogy viselem? Hozzászoktam, elfogadtam :) Mi mást tehetnék?

21/F

2020. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: Mondjuk te még fiatal vagy. Köszi a választ, de inkább +25 évesek írjanak, akiknek már jogos a problémája?
2020. márc. 2. 17:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen: sosem volt még párkapcsolatom, a barátzóna téma sem jött sosem össze senkivel sem. Mondhatni remete életet élek. Az oka? Egy alapbetegség. (38F)
2020. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Hidd el 25 felett sem leszek magas izmos jóképű :)
2020. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az sem jobb, ha a hatodik ilyen jóbarát csajba szeretsz bele viszonzás nélkül :/
2020. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, én is (F 42). Az okát nem tudom, arról inkább a nőket kéne megkérdezni. Egyébként meg leszarom.
2020. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4# A saját hülyeségeden kívül mi tart vissza a sportolástól,edzéstől hogy jobb legyen a külsőd?
2020. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer jutottam a friendzonig, bár elég képlékeny volt, hogy lehet-e belőle több. Akkor azt gondoltam ez szánalmas és rossz dolog.


Aztán mostani fejemmel már bánom. Ha van egy szép csaj barátod, ő be tud mutatni több szép lány barátjának és így tudsz kapcsolatokat építeni. Én ezt 23 éves fejjel nem gondoltam át és megszakadt a kapcsolat, pedig még mondta is, mennyire jófej vagyok és bemutatna a szingli barátnőinek. Hát ez van bánom, de lesz ez még jobb is, én most kezdek beérni agyilag.

Ami miatt nagyon megkedveltek az az, hogy magamat adtam, viccelődtem, jókedvű, pozitív benyomást keltettem és nem féltem kimutatni, hogy tetszik nekem, mint nő. 29F

2020. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
8: "papíron" igen, aztán mégsem történik ez. Nekem több csinos havercsajom volt, soha nem mutattak be senkinek, ígérték néha, aztán annyiban is maradt.
2020. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
De sok loser van itt
2020. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!