Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik állandóan kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik állandóan kapcsolatban vannak/találnak valakit hogy csináljak? Hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
23 vagyok, már nem egyetemista. Budapesten nem igen vannak gyökereim. Másik országban éltem mielőtt ide költöztem, eredetileg meg egy vidéki ‘nagyvárosból’ való vagyok. Tehát se egyetemi barátok, se gimisek, se család semmi nincs itt és dolgozok már. Eljárok bulizni meg fenn vagyok néhány társkeresőn, de azért elég sok energia meg idő mire lesz valami és akkor sem párkapcsolat..Ezen kívűl csináltok valamit, vagy az erős baráti kör hiányzik? Az is lehet én vagyok túl válogatós es sok lányra rá sem néznék akik másoknak bejönnek, de azért látok erre ellenpéldát is..Nem tudom hol lehetne ismerkedni így felnőttként, mert azért a bulik sem a legideálisabbak. Napközbeni programok esetleg ami nem vegán kolbászt készítő bölcsészdiplomásoknak való? Másra nem tudok gondolni mert sem a tinder, sem a bulik nem a legjobbak..a bulik meg mindig inkabb, de..az is ha elmesz vagy sausage fest, vagy tele van parokkal, vagy üres stb..azért párszor el kell menni, hogy kifogj egy jót. Amúgy nem vagyok csúnya, kb 185 cm vagyok es edzek rendszeresen, tehát még az sem feltetlen probléma ami még idegesítőbbé teszi :D. Csak olyan tehetetlennek erzem magam, nem tudom hol kezdjem. Ha megismer valaki altalaban bírnak, van humorom minden, nem egy szürke kisegér vagyok..csak valahogy ez az egyedüllét megnehezít mindent..Ledolgozol egy napot mire vegzel sötét van..kicsit nehéz utána már bármit csinalni ezzel kapcsolatban..de tudom, hogy sokaknak sikerul.
2020. márc. 2. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Tudod mi ezzel a baj. Aki "jól néz ki" annak mindenhol lehet, aki közepesen annak néhány helyen, aki ronda annak sehol.
2020. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha 180+ -osan, 23 évesen, Budapesten, nem tudsz csajozni, akkor neked sosem lesz nőd!
2020. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

#2


Mintha bármit jelentene a magasság. A súly igen, de magasság nem számít.

2020. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy egyaltalan nem tudok csajozni, csak azt, hogy azert nehez így, hogy ‘egyedul’ vagyok es nem penzel senki hanem mire hazaerek minden nap eleg faradtan nap 6-7 van. Nem altalanositast kerek, hanem, hogy akik hasonolo helyzetben vannak mit csinalnak. Tudom, hogy papiron MINDENHOL lehet csajozni de en eleg sokat jarok szupermarketekbe stb meg nem lattam valaki megkozelitne valakit, meg valahogy nem olyannak tunnek azok a helyzetek. Ezert kerdezem..
2020. márc. 2. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4.-re.


Pedig mindenhol lehet! Boltban is, metrón is, suliban is,...

2020. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Próbáld meg a tindert, lehet normális embereket találni.
2020. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem az a cél, hogy szeretni is tudja esetleg a nőt.


Akkor csak a külső számít, semmi más.

2020. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!