Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hány évesen találtátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen találtátok meg azt a nőt/férfit akivel gyereketek lett?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék majd családot, de úgy érzem hogy sosem fogok ehhez párt találni. 24 vagyok, de még komoly kapcsolatom nem volt.


Nektek hány évesen lett először komoly kapcsolatotok?


F


2020. márc. 2. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

23 eves voltam, mikor az elso kapcsolatom lett. Elotte nem volt meg komoyltalan sem.


26,5 voltam, mikor a ferjemet megismertem. Gyerekunk meg nincs, de már várjuk, hogy legyen.

2020. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most, 22 évesen lett először komoly kapcsolatom. Pár hónapja vagyunk együtt, persze nincs gyerekünk, de végre megtaláltam azt a férfit, akivel el tudom képzelni a családalapítást. Korábban már én is kezdtem azt hinni, sose lesz ilyen.
2020. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 voltam, de ne aggódj ilyeneken, annyira ráérsz még. Élvezd ki a szabadságot.
2020. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éves lány vagyok. Eddig két pasiról hittem azt, hogy ő az igazi, és talán majd még gyerekem is tőle lesz, de sajnos tévedtem, szóval még mindig keresem leendő gyermeke(i)m leendő apját :D
2020. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 18.-dik szülinapomon jöttünk össze a férjemmel és bár még nincs gyerekünk, már nagyon szeretnénk.
2020. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor én , mint az eddigi válaszolók legöregebbje, elmondom , hogy 28 év , és 4 szerencsétlen kapcsolattal a hátam mögött jelenleg szingliként várom az újabb isten csapásat. :D

Szóval ne aggódj kerdező , van még időd bőven.

2020. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 évesen. Gyermeket 30 évesen vállaltam. A férjem másfél évvel idősebb.
2020. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27 evesen meg szuz voltam :-/. Utana volt egy fel eves kapcsolatom, de csak en pedaloztam, mint kiderult, a pasinak csak a szex kellett, ugyhogy szakitas lett a vege. 30 voltam, mikor megismertem a ferjemet. Azota van ket gyerekunk.
2020. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!