Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vennék egy jó állapotú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vennék egy jó állapotú, szép AUDI TT-t, az megnövelné az esélyeimet a csajozás terén?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve megvan a jogsim, de azóta nem vezettem, mivel még tanultam az egyetemen. Azóta már van olyan anyagi helyzetem, hogy egyre több mindent tudok megengedni magamnak(rengeteg munkával és lemondással).


Amúgyis gondolkodom az autóvételen, hogy ne felejtsek el teljesen vezetni, de akkor már érdemesebb valami menőbbet, nem?



2020. márc. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
A tiédet nem, de az autód csajozási esélyeit igen.
2020. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Az egy csajos autó, nem csajozós.
2020. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Úgy általában véve azért megkérdezném, oké, néhány csajnak lehet, hogy nedves lesz a bugyija egy TT látványától, DE az ember és a személyiség ....(???)
2020. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Tehát akkor azt mondjátok, az autó nem számit és ugyanolyan esélyeim lesznek egy Suzuki Swifttel?
2020. márc. 3. 13:59
 5/45 A kérdező kommentje:
Hát szerintem első blikkre nem a személyiségem van rám irva, viszont egy autóból már lehet következtetni dolgokra.
2020. márc. 3. 14:01
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy normális, nem lepukkant autót 1 milla körül. Csajokat meg sz*rd le, nem kötelező nekik beleülni.
2020. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ronda vagy
2020. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Például AUDI TT-k vannak 1 milla körül, 1-2 között, elég jó állapotban, tehát ez pipa.
2020. márc. 3. 14:03
 9/45 anonim ***** válasza:
76%
Régen rossz, ha valaki csak az autód miatt akar veled összejönni.
2020. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Az autó nem lehet a személyiséged része, annak bizonyos mértékű kivetülése, mely elmond rólad dolgokat? Pláne elsőre, ismeretlenül?
2020. márc. 3. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!