Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maradjak alibi kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak alibi kapcsolatban ha leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem mint embert a párom, de mindig nőkre vágytam. Nem hiszem, hogy lenne esélyem egy barátnőre. Nagyon nehéz ismerkedni és nem fogadják el/veszik komolyan. A barátommal lehetne családom, szép életünk. Ő tudja, hogy a lányok is tetszenek de nem tudja, hog mostanában egyre jobban bánt a dolog, egyre hibásabbnak érzem magam.
2020. márc. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj. A párod érdekében sem. Had legyen neki normális kapcsolata, te meg csajozz. Ne rabolj el tőle több időt. Pláne ne szülj neki gyereket.
2020. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem tudok csajozni. Nagyon lányos vagyok sose gondolnák, hogy leszbikus lennék.
2020. márc. 4. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb leszbi nőies barátnőt szeretne.

Amúgy meg nem mindegy milyen vagy!?

Csak rabolod a párod idejét. Hazugságban tartod.

2020. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudok csajozni. Nagyon lányos vagyok sose gondolnák, hogy leszbikus lennék."


ebben mi az összefüggés?

2020. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A párodnak is az lenne a jobb, ha ezt elmondanád és lépnél. Egy idő után fel fog emészteni ez az érzés és mindkettőtöknek (ha lesz, akkor a gyereketeknek is) szörnyű lesz. Most még kevésbé sérültök.

Az ne zavarjon, hogy hogy nézel ki. Én is nőies vagyok, azt mondanád, hogy senki nem gondolná rólam, de igen, hidd el, sokan megérzik. Egyáltalán nem lehetetlen a dolog, és biztosíthatlak róla, hogy sokunk azt keresi, aki te is vagy, egy Nőt. Mindent megadnék azért, hogy ilyen lányokkal ismertethessek...

Szóval ne hallgass a félelmeidre, mindent meg leher oldani, de ne hagyd, hogy ez felőröljön téged.

2020. márc. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tarskereső. Lany keres lanyt. Nagyon sok hozzad hasonlo van fent. Lehet veluk beszelgetn, ismerkedni, aztan ha haladtok valamerre akk talalkozni is.
2020. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez neked komolyan kérdéses, hogy legyél-e féreg a másikkal, akkor neked nincs semmilyen kapcsolatra szükséged - pontosabban nem tudsz kezelni egy felnőtt élethelyzetet, mindezt a másik kárára.
2020. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia ! ezen én is gondolkodtam már de én otthagytam a párom , az ő érdekében ne maradj vele. Ha szeretnél valakivel beszélni erről akkor én itt vagyok
2020. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is az átlaghoz képest elég lányos vagyok és pont a lányos lányok jönnek be, szóval értem a problémádat. De sosem lennék emiatt alibi kapcsolatba. Exem most pl. szintén felszedett egy srácot, hát nem tudom, szerintem az ilyen kapcsolatok sosem végződnek jól. Aztán rájössz, hogy tök sok évet elpazaroltál. 26/N
2020. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!