Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha a párotoknak van egy fura fétise, attól függetlenül elfogadnátok vagy kielégítenétek?

Figyelt kérdés

Direkt nem a szexualitás kategóriába írtam, mert nem oda tartozik.

Szóval engem izgat az, hogy ha a partnerem/párom/barátnőm kicsinek gondolja a nemiszervem. (akkor is ha tényleg az és akkor is hogy ha nem az). Ti ezt eltudnátok fogadni, vagy ez kizáró ok? 24/F



2020. márc. 7. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt, hogy kell elképzelni a mindennapokban? Szólítsalak kisp*csűnek, vagy nevessem el magam amikor berakod?
2020. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Inkább a második. Illetve szóban, de csak mikor szexualitás van. A mindennapokban nem.
2020. márc. 7. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám fogadni, persze, de nem igazán tudom, hogy tudnék ennek eleget tenni. Ha valóban kicsinek gondolom (mármint a magam számára), akkor úgysem fogunk tartósan együtt maradni, ha pedig nem gondolom annak, akkor te azzal együtt tudnál élni, hogy én csak úgy "mondom", hogy szerintem kicsi, de amúgy nem éreztetem semmilyen más módon ezt a nemlétező gondolatot?
2020. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nem egy folyamatos állandó dolog. Az is okés ha dícséred meg hogy ha jó a szex, csak van EZ a része is a dolognak ami izgat.
2020. márc. 7. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megérteni és elfogadni tudnám a fétist, viszont sub nőként tőlem nagyon messze állna, hogy partner legyek ebben.
2020. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként megtenném, de engem zavarna, hogy kis túlzással, de leszólom a páromat, miközben épp a szerelmünket mutatjuk ki egymás irányába.
2020. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok "bántani" azt akit szeretek, akkor is ha ő kéri, bocs. Ezért nem kéne szub férfi sem. Ez is egyfajta szub mentalitás.
2020. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem, nevetséges.
2020. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem nincs fetisem, nem tudnek, es nem akarnek belemenni olyan jatekba, ami hidegen hagy, azutan pedig farasztana es idegesitene.
2020. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csikf.szú🤣
2020. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!