Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen baráti köröm, szociáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen baráti köröm, szociális életem és emberi kapcsolataim sincsenek, így nekem soha nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok de nemhogy barátnőm nem volt még úgy igazán nem is beszélgettem a lányokkal. Mindig is én voltam az a fiú aki úgy igazán soha nem tudott egyetlen egy közösségbe sem beilleszkedni, aki semmilyen rendezvényen soha nem vett részt, akinek egyetlen egy barátja sem volt. Szociális életem azért nincsen mert rettegek és szorongok az emberek között. Mindig csak azon jár az eszem,hogy ki akar gúnyolódni rajtam, ha rám néznek akkor biztosan azért teszik mert visszataszító a kinézetem számukra. Odáig is fajulhat a helyzet,hogy elkezd fájni a szívem, nehezen kapok levegőt és a kezem is remegni kezd. Soha nem tudtam feloldódni sehol sem. 13 éves korom előtt még aktívan teltek a napjaim de utána egyre jobban bezártam magamat a saját kis világomba. Mára odáig fajult,hogy az óráimon kívül sehova sem járok el. Ott sem szólok igazán senkihez sem, inkább félrevonulok magamnak mert nem akarok senkit sem zavarni. Csendesen, élettelenül elvoltam saját magam világában,ha tudtam beszélni csakis tanulás volt. A középiskolában voltak olyan osztálytársaim akikkel jól megértettem magamat és néha még elmentünk edzeni vagy enni valamit. A külsőmet átlag alattira értéktelem. Barátnőm szerintem nekem sohasem lehet de mintha már egyre kevésbé keserítene el ennek a gondolata. Inkább csak arra vágynék,hogy valamilyen szinten baráti kapcsolatba kerüljek egy lánnyal akivel néha beszélgethetek vagy közösen részt vehetünk valamiben. Nem kell nekem párkapcsolat hiszen alkalmatlan vagyok rá de lehet ideje lenne szóba állni a lányokkal de mivel félek is tőlük és nem tudok beszélgetni velük ezért ezt a lehetőséget is esélytelennek látom.

2020. márc. 8. 20:56
 1/9 Hellmano ***** válasza:
65%
Kell találnod egy ugyanilyen élettelen egyedet csak nőben. Szerintem te tipikusan az vagy, akinek csak neten jöhet össze pár. Nagy választék nem adódik számodra, ami jön majd azt el kell fogadnod kb.
2020. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. Mi adhatunk tanácsokat, de a félelmeid miatt úgysem tennél semmit. Egy pszichológus talán jobban tudna segíteni.
2020. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül :D
2020. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Már ezerszer kiírtad, kéne itt egy ismerkedős csopi. Találkozó. :) Amiben összeeresztjük a radikál feministákat a nőgyűlölőkkel. Aaaaahhhhhh.
2020. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm a nőket, nincsen semmi bajom velük. És nem írtam ki a kérdést korábban.
2020. márc. 8. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is megnyugodtam ,hogy nem vagyok egyedül kb te vagy a férfi megfelelőm😁ilyen ez élet nekünk introvertáltaknak

18/l

2020. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21 évesen eszméltem rá, hogy nincsenek barátaim, lányokkal abszolút nem mertem beszélgetni csak a rokonokkal, elhatároztam, hogy így nem jó és tenni akarok ellene. Mit tettem? Elkezdtem nyitni emberek felé, egyetemen néha bekapcsolódtam beszélgetésekbe, segítettem másoknak elmagyarázni dolgokat (kezdetben kizárólag csak fiúkkal), nem rohantam mindig haza kockulni. 1 éven belül így több kedves ismerősöm is lett, 2 évre rá 2 legjobb barátom lett, akik úgymond bevezettek a szórakozás világába. Nőkkel később tudtam jól beszélgetni, eleinte csak cseten, majd később találkozáskor jött részemről a kínos csend, annyira izgultam... Később viszont egyre jobb lett, manapság is izgulok, de már egyáltalán nem kihívás beszélgetni, megnevettetni a másikat.



Kérdésedre válaszolva igenis lehet barátnőd, csak akarnod kell, viszont nem megy egyik napról a másikra, tenned kell érte és nem lesz egyszerű.

2020. márc. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Adom. Ugyanilyen voltam mint te kérdező (néha még most is), és ugyanezt csinálgatom most mint 7-es válaszoló. Rohadt lassan haladok de már most is jobban érzem magam a bőrömben mint ezelőtt.
2020. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valakikből a curváknak is meg kell élniük.
2020. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!