Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Akinek több egyéjszakás kalandja volt, barátság extrákkal stb. már az első randin lefekszik a nőkkel, mert neki fontos, hogy a kémia működjön. Összejönnétek vele? Szerintetek megkomolyodik valaha vagy ilyen a személyisége? 28 éves férfiról van szó egyébként.

2020. márc. 8. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Elvesz feleségül. Megkérdeztem, ő mondta... Esküü. Há' mondom, h ő mondta!!!
2020. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

nem lesz jobb, akkor se ha ő állítja magáról, hogy "megváltozik"

sajnos közelről látok ilyet, hogy sikerült ezt a nőnek rendesen bebukni, reménykedett a semmiért

L

2020. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem sem változtatja meg az ember jellemét.

Ígérhet bármit, de aki így van bekódolva, soha nem változik, mindig lesznek egyéjszakás, vagy egydélutános stb. kalandjai. Ez már életforma.

2020. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1 a 100hoz,hogy megváltozik. Egyik ismerősöm volt szaktársa ilyen playboy és 50 évesen is egyedül van, senki se nagyon néz felé.
2020. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem jönnék össze egy ilyennel. Nem tartom férfinek.
2020. márc. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem megváltozhat.

Mindenkinek megvan a párja, aki mellől nem kívánkozik el.

2020. márc. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút komolytalan eset azt gondolom, bármire is hivatkozzon miért él ösztönlény szinten.
2020. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként mondom, hogy ez egy durva típus, mert csak a biosz hajtja. Idősebb korára kiég, mint a villanykörte.
2020. márc. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, nagyon ösztönlény ez nekem is lejött, hogy nem az esze hajtja. Csak nem tudom, hogy vajon idővel érettebb lehet-e vagy sem, lehet ez valami fiatalkori kiélős énje...

2020. márc. 9. 09:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érdekel, hogy megkomolyodik-e, nem nekem való.
2020. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!