Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő felkelti a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő felkelti a szexuális érdeklődésemet és a vonzalmamat hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Hogyan és mikor jellezem és mondjam el neki, hogy vonzódom és lefeküdnék vele.

2020. márc. 13. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Hirtelen hatalmába kerített az a romantikus érzés, hogy szívesen megkettyínteném"
2020. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy csak meg akarod dugni, és ennyi?

Először szerintem puhatold ki, hogy hasonlóan ösztönlény-e. Ha igen, akkor flörtölj, célozgass, stb. Ha nem, akkor meg hagyd békén!

2020. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Előző, Ja, mert csak szerelemből lehet szexuális vágyat érezni, mi? Vagy mert szerinted ez a 2 mindig kéz a kézben együtt jár? Olyan meg végképp nincs, hogy először csak szexuális vágyat/vonzalmat érzünk ( pláne mikor nem is ismerjük úgy a másikat, de abból a néhány interakcióból már felmerült a vonzalom..)?


Kezdj el vele flörtölgetni, és nézd meg hogyan reagál.

Ha kerül utána vagy visszavesz, nyilván hagyd abba, ha úgy látod tetszik neki, vagy ő is flörtölget, akkor meg folytasd és emeld a tétet. Kb ennyi. (és igen, van vonzalom külön meg szerelem külön.)

N

2020. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne hogyha a szerelem és a szexuális vonzalom kéz a kézben járna.
2020. márc. 13. 08:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez lenne a legjobb eset szerintem is. Nem csak a megkettyintés gondolata jár a fejemben, de hát mit tegyek ha jól néz ki a nő és vonzó.
2020. márc. 13. 08:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as: teljesen tisztában vagyok vele, hogy létezik pusztán testi vonzalom. Ezért javasoltam, hogy puhatolja ki a másik fél hozzáállását a dologhoz. Mindannyiunknak más és más fér bele, más és más a felfogása arról, mi számít erkölcsösnek vagy sem. Én konzervatívabb vagyok, nekem ha kellett egy nő, akkor sosem csak szexet akartam. Ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor természetesen szexuálisan is vonzódik hozzá. Ugyanakkor aki mindjárt ágyba akar bújni, és semmi egyébről nem beszél, az az én meglátásom szerint semmi egyebet nem akar, mint levarrni a nőt egyszer vagy többször, attól függően, hogy mikor unja meg. Persze én már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz, mit tudok én arról, mi a jó az új generációnak? Te nő vagy, és mégsem érzed sértőnek a dolgot, nincs ezzel semmi baj. Jó esetben az azonos igényű emberek megtalálják egymást, nem pedig jóravaló fiúkat és lányokat döngölnek földbe, akik még hisznek a mesében.
2020. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szívesen elvinném vacsorázni is a nőt, meg más közös programokra is. Nem csak a szexuális vonzalom jár a felyemben iránta, hogy de jó lenne megkapni és kész. Máskülönben amúgy meg de jó lenne megkapni és szeretkezni vele.
2020. márc. 13. 08:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Álló farokkal.
2020. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: bizony szerelem és szexuális vonzalom nem járnak minden esetben kéz a kézben, de azt javasolt nem elfelejteni, hogy a másiknak is van lelke, vannak érzései. Kicsit önzőnek találom a hozzáállásod. A hasonlóan gondolkodó emberek miatt jönnek ide sírni egy csomóan, hogy ő többet akart, beleélte magát a dologba, a másik meg csak megdugta és lepattintotta. Engem már nem érint a dolog, mivel nős vagyok, de nem irigylem azokat, akik a sok lelkileg megroggyant, rossz tapasztalataik miatt a másik nem ellen bosszút forraló nők és férfiak közt lavírozgatnak, hogy találjanak maguknak valakit.
2020. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

# 3-as vagyok

# 7:


Szerintem teljesen normális folyamat, hogy az embernek először, kezdetben a szexuális vonzalom jár a fejedben és az erősebb, amennyiben egy szexuálisan vonzó egyedről beszélünk. :) . Ha találkoztok randiztok, a személyisége is előtérbe kerül, és ilyenkor elég nagy esélye van a szerelem kialakulásának, ha szexuális vonzalom mellett a személyisége is vonzó számodra.


Ezekkel én is voltam már így. Bizony van, hogy először a vonzalom a hajtóerő, aztán ez egy szép kiskapuja lehet a szerelemnek. De a szerelemhez idő kell normális esetben, ez így van jól.

2020. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!